Як відкрити торговий відділ.

Що б там не говорили економісти, але все більше росіян долучається до активного шопінгу. Кожен день відкриваються нові торгові центри та модернізуються старі. Чи не час і вам відкрити відділ в одному з гіпермаркетів?
Інструкція
1
Проаналізуйте кон'юнктуру ринку в вашому регіоні. Вирішіть, на якому товарі буде спеціалізуватися ваш відділ . Зверніть увагу на те, що при відкритті відділ а для реалізації, наприклад, алкогольної продукції доведеться оформляти і додаткові документи та ліцензії.
2
Виберіть торговий центр, який надає свої приміщення в оренду. При виборі центру керуйтеся попитом на вашу продукцію в даному районі міста, наявністю транспортних розв'язок, близькістю чи віддаленістю його від центру міста. Якщо ви будете торгувати, наприклад, побутовою технікою, вирішите, що краще для вас: влаштуватися в торговому центрі, що спеціалізується на товарах схожого типу або відкрити відділ в гіпермаркеті, в якому можна купити товари різної спрямованості.
3
Складіть бізнес-план вашого майбутнього підприємства. Враховуйте при його складанні всі численні накладні витрати, неминучі при підставі нової справи.
4
Відкрийте рахунок у банку. Зареєструйте в податкових органах ІП або ТОВ, залежно від того, який вид продукції ви збираєтеся реалізовувати. Отримайте свідоцтво про реєстрацію, виписку з ЕГРН або ЕГРЮЛ, коди статистики та зареєструйте друк вашої організації в МРП. Якщо це необхідно, отримаєте всі ліцензії та сертифікати.
5
Орендуйте в торговому центрі приміщення для майбутнього відділ а і складської відсік. Ознайомтеся із загальними положеннями про правила ведення торгівлі в цьому центрі. Заздалегідь домовтеся з керівництвом про оренду рекламних площ в приміщенні центру. Узгодьте з керівництвом зміст вивіски вашого відділ а, попередньо поцікавившись, чи повинна вона бути витримана в єдиному для всього центру стилі або може бути замовлена за індивідуальним ескізом.
6
Закупити все необхідне обладнання або орендуйте його у власників торгового центру. Закупити партію товару. Виробники багатьох типів товару поставляють разом з продукцією і фірмове обладнання із зазначенням логотипів фірми. Це допоможе вам заощадити на закупівлях товару, але розміщення такого обладнання повинне бути погоджене з адміністрацією.
7
Найміть персонал і укладіть договір з охоронним підприємством, в чиєму веденні знаходиться даний торговий центр, про надання послуг охорони. Укладіть з адміністрацією центру договір про прибирання приміщення, а також про складські та вантажно-розвантажувальних роботах.