Як поставити іконки для папок.

ОС Windows надає величезні можливості по персоналізації зовнішнього вигляду системи. Змінювати можна не тільки шпалери робочого столу і стиль оформлення, але і іконки для кожного файлу або папки. Це значно полегшить сприйняття міститься інформації вашого комп'ютера і дозволить швидше орієнтуватися серед безлічі документів.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, набір іконок для папок.
Інструкція
1
Для установки вподобаних іконок для папок або файлів необов'язково вдаватися до допомоги спеціальних сторонніх програм. Все можна зробити стандартними засобами Windows. У базі операційної системи є велика кількість різних значків, ви можете вибрати один з них і замінити стандартний ярлик. Якщо ж ви не знайшли іконку собі до душі, скачайте набір іконок з інтернету. Знайти їх досить просто, по зміні зовнішнього вигляду значків існують навіть спеціалізовані ресурси.
2
Якщо вам потрібно змінити іконку для певного типу файлів (наприклад, для відео у форматі mpeg), відкрийте меню «Пуск» і виберіть пункт «Панель управління». У вікні, виберіть категорію «Оформлення і теми». Знизу ви побачите меню «Властивості папки», яке відповідає за налаштування відображення папок і файлів. Відкрийте його, в діалоговому вікні виберіть вкладку «Типи файлів». Після натискання з'явиться список всіх зареєстрованих файлів. В цьому вікні ви можете видалити формат файлу, створити свій чи налаштувати асоціацію додатків. Знайдіть у списку потрібний вам формат. Виділіть його, клацніть по кнопці «Додатково» і виберіть пункт «Змінити значок».
3
Відкриється нове діалогове вікно зі стандартними значками Windows. Виберіть один з них і натисніть кнопку Ok. Значок обраного формату змінений. Щоб вибрати свій значок, в діалоговому вікні натисніть кнопку «Огляд» і вкажіть шлях до завантажити файлу. Виберіть потрібний, клацніть по кнопці "Відкрити" і збережіть зміни, натиснувши кнопку Ok.
4
Для зміни ярлика окремого файлу або папки, клацніть по об'єкту правою кнопкою миші і виберіть пункт «Властивості». У вікні виберіть функцію «Змінити значок», вкажіть шлях до потрібного ярлику і натисніть Ok.
Корисна порада
Не вибирайте занадто яскраві ярлики, це підвищить стомлюваність очей під час роботи.