Як пити сік буряка.

Буряк має незвичайну харчову цінність. У ній містяться органічні кислоти, білки, мікроелементи і вітаміни. Буряк регулює процес кровотворення, знижує артеріальний тиск, покращує роботу печінки і кишечника, має сечогінну та протизапальну властивостями. Не меншу користь несе в собі і буряковий сік .
Інструкція
1
Буряковий сік є доступним кожному цілющим напоєм, перевіреним часом. Його здатність покращувати обмін речовин, підвищувати гемоглобін, нормалізувалася склад крові і благотворно впливати на роботу нирок давно відома народній медицині. Сік застосовується при застуді і ангіні, при хворобах нирок і гастриті. Не менш цінним він є і для людей, які страждають ендокринологічними захворюваннями, оскільки містить в своєму складі велику кількість йоду.
2
Буряковий сік ніколи не п'ють нерозбавленим, так як у чистому вигляді він важко переноситься організмом. Змішуйте його з іншими сік ами, наприклад, з морквяним або журавлинним. У період звикання організму співвідношення сік ов повинно бути не більше, ніж 1:10 (одна частина бурякового, 10 частин іншого сік а). Якщо ви добре переносите лікування, можете поступово довести пропорцію до 1: 1. При поганій переносимості сік а кінцеве співвідношення має бути 1: 4.
3
Пийте натщесерце по 50 мл розведеного бурякового сік а, якщо ви страждаєте запорами. При спазмах судин і гіпертонічної хвороби приймайте по 30 мл сік а за раз. Даний засіб ефективно і при одноразовому вживанні в міру необхідності, але стійке поліпшення самопочуття відбудеться тільки після курсового лікування (не менше двох тижнів). Додайте до розбавленому сік у трохи меду (чайна ложка на 100 мл) - вийде відмінний заспокійливі ліки. При анемії пийте буряковий сік з додаванням апельсинового, вітамін С допоможе залозу засвоїтися.
4
Пийте буряковий сік для очищення організму від токсинів і шлаків (по 30 мл тричі на день). Особливо ефективним він буде для людей, охочих скинути вагу. Для цих же цілей можна робити коктейль з сік ов буряка, моркви та огірка. Він покращує травлення і сприятливо впливає на систему виділення організму.
Зверніть увагу
Передозування бурякового соку може викликати запаморочення, нудоту і діарею. Слідкуйте, щоб добова кількість напою не перевищувало 100 мл.