Як відтворити образ диска. відтворити фаил образу диска.

Деякі програми, групи файлів або навіть операційні системи зберігаються не в запакованих архівах, а у вигляді образу CD або DVD диска. Для читання даних файлів необхідно використовувати спеціальні утиліти.
Вам знадобиться
  • Daemon Tools, Alcohol.
Інструкція
1
Існують декілька програм, що дозволяють читати і створювати образи дисків. Для початку встановіть додаток Alcohol. Виберіть ту версію програми, яка відповідає вашій операційній системі.
2
Запустіть програму. Натисніть кнопку «Пошук образів» або Image Finder. Вкажіть папку, в якій розташований необхідний образ диска. Після знаходження необхідного файлу клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт «Додати в список».
3
Відкрийте список використовуваних образів (головне меню програми). Клікніть правою кнопкою по потрібному образом і виберіть пункт "Змонтувати на пристрій». Вкажіть один з існуючих віртуальних приводів.
4
Відкрийте за допомогою провідника меню «Мій комп'ютер». Серед списків локальних дисків та приводів розташовуватиметься ваш віртуальний привід.
5
В якості альтернативної програми використовуйте утиліту Daemon Tools. Якщо вам не потрібно створювати образи, а основна ваша мета - зчитувати вже існуючі файли, встановіть полегшену версію Daemon Tools Lite.
6
Запустіть програму. Натисніть кнопку «Додати», яка виглядає як диск зі знаком «плюс». Вкажіть місце розташування файлу- образу і клацніть по ньому два рази.
7
Обраний вами файл буде відображатися в меню «Каталог образів». Клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт «Монтувати». Виберіть один з існуючих віртуальних дисків.
8
Для запису образу на диск за допомогою програми Daemon Tools Lite клікніть по ньому лівою кнопкою миші. Натисніть кнопку «Записати за допомогою Astroburn Lite».
9
Якщо вам потрібно записати диск, який буде завантажуватися до входу в операційну систему, наприклад, інсталяційний диск Windows, використовуючи при цьому наявний образ, встановіть програму Iso File Burning.
10
Запустіть встановлене додаток. Вкажіть шлях до файлу-образу і натисніть кнопку Burn.