Як встановити сигналізацію самостійно.

Правильна установка охоронної сигналізації на автомобіль підвищує шанси захистити автомобіль від викрадення та крадіжки. Саме підвищує шанси, так як абсолютного захисту не буває: професійні викрадачі нейтралізують будь-який захист і відключать будь-яку сигналізацію . Однак, чим довше зловмисник буде «копатися» з машиною, тим імовірніше що він відмовиться від своєї ідеї або переключиться на інший об'єкт.
Вам знадобиться
  • Набір ключів і викруток, ізолента, скотч, мультиметр, сигналізація з інструкцією.
Інструкція
1
Автомобільна охоронна сигналізація повинна мати наступний мінімальний набір функцій: блокувати двигун, спрацьовувати при відкритті дверей, капота або багажника, мати датчики удару. Бажано наявність і додаткових функцій: дистанційний запуск двигуна і моніторинг стану автомобіля за допомогою брелока з екраном, можливість програмування функцій. Моноблочні моделі більш компактні і зручні у використанні. В рознесених схемах складові елементи встановлюються в різних частинах автомобіля, що ускладнює відключення сигналізації викрадачами. Велика кількість датчиків, що входять до складу системи збільшує її надійність. Датчик нахилу спрацює при спробі підняти машину. GSM/GPRS-модуль дозволяє управляти сигналізацією за допомогою відправки SMS зі стільникового телефону і відстежувати пересування викраденого автомобіля.
2
При виборі охоронної системи враховуйте умови зберігання авто. При гаражному зберіганні або зберіганні на стоянці обов'язковий пейджер, передає сигнал на брелок на відстань до 300-500 м. Якщо авто зберігається біля під'їзду буде достатньо сирени. Однак, при помилкових спрацьовування дистанційне управління дозволяє виконати перепостановку системи, не виходячи з дому. Вважається, що вартість сигналізації повинна складати 5-7% від вартості машини. Це - оптимальний варіант.
3
У разі самостійної установки сигналізації, з'являється можливість винайти і реалізувати нові можливості установки і розміщення блоків в найнесподіваніших місцях або трохи поліпшити схему блокування. Однак, щоб правильно встановити систему, потрібні знання і навички. Інакше є ризик пошкодити бортову електроніку або влаштувати коротке замикання. Видаліть всі логотипи з маркою сигналізації. Поставте дві сирени: одну на відкрите місце, іншу сховайте. Обидві сирени повинні мати автономне живлення. Центральний блок закріпіть під переднє пасажирське сидіння, укривши металевим листом і помістивши в багатошаровий пакет. Можна встановити в будь-яке інше місце подалі від рухомих деталей і джерел тепла або вологи (наприклад, під центральну консоль). Різнокольорові дроти замініть однаковими і замотайте ізолентою вихід проводів. Датчик удару (шок сенсор) кріпите ближче до поздовжньої осі автомобіля. Наприклад, в нижній правій частині торпедо.
4
Карбюраторний двигун запустити і так не просто, тому немає необхідності в складній схемі блокування двигуна. В інжекторних моделях в схему блокування коштує включити блокування живлення системи запалювання, паливного насоса, стартера і/або датчиків.
5
Якщо немає впевненості в своїх силах, встановіть сигналізацію на техцентре, а потім самостійно модифікуйте її: ізметіте розташування установки блоків, замініть дроти і т.п.
Корисна порада
1. Ніколи не демонструйте відкрито брелок сигналізації - по ньому можна визначити модель охоронної сістеми.2. При відвідуванні сервісного центру віддайте майстрам тільки ключі від автомобіля, без брелка сігналізаціі3. Перевіряйте кількість введених в пам'ять брелоків. Ця процедура описана в інструкції до сігналізаціі.4. Тримайте брелок в кишені окремо від ключів до машини. Якщо зловмисники викинуть з машини, ви можете зупинити викрадаються автомобіль.5. Відключивши сигналізацію, не залишайте брелок в салоні. У разі збою в роботі охоронної системи вона закриє машину разом з ключами.