Як збільшити кліренс ВАЗ. Як зменшити кліренс.

Більшість власників вітчизняного автопрому рано чи пізно стикаються з зменшення дорожнього просвіту. Хтось намагається спеціально зменшити кліренс , щоб автомобіль придбав більше стійкі динамічні характеристики. Проте буває так, що машина стає надто низькою. Тому при проїзді лежачих поліцейських або нерівностей дороги днище і захист картера чиркають по землі. Це призводить до зношування днища і корозії. Як же своїми руками збільшити кліренс автомобіля?
Вам знадобиться
  • Нові пружини, газові амортизатори, інструменти, високопрофільна гума.
Інструкція
1
Почніть з повного огляду та діагностики автомобіля. Огляньте амортизатори. На них не повинно бути патьоків. Патьоки говорять про те, що амортизатори почали текти, тобто прийшли в непридатність. Зіпсовані амортизатори необхідно замінити. Найкраще встановити газові амортизатори, які володіють кращими характеристиками і мають набагато більший термін служби.
2
Перевірте ваші пружини. Різко зменшення може бути викликане лопнули пружинами. Якщо ваш автомобіль кудлатого року, то пружини можуть прийти в повну непридатність. Також зніміть ваші пружини і порівняйте кількість витків на них з кількістю витків на нових пружинах. Можливо, попередній власник спеціально різав пружини, щоб максимально зменшити дорожній просвіт.
3
Варто також враховувати, що вантаж з великою вагою значно опускає машину. Тому не варто постійно возити в багажнику багато вантажу. Якщо дуже довго їздити на навантаженої машині, то пружини можуть просісти і запам'ятати таке положення. Якщо ви плануєте не експлуатувався автомобіль дуже тривало час, то в гаражі підійміть його на підставки так, щоб колеса не торкалися землі. Тиск на пружини зникне і пружини не будуть деформуватися. В якості підставок можна використовувати звичайні цеглини.
4
Перевірте працездатність стабілізатора. Його несправність може викликати перекіс, тому одна сторона може бути нижчою, ніж інша.
5
Також варто приділити увагу шинам. Шини з низьким профілем зменшують дорожній просвіт і роблять підвіску жорсткішою. На такій підвісці ви будете відчувати всі проїжджає нерівності, але машина буде впевненіше поводитися на дорозі і краще входити в повороти. Якщо ви хочете збільшити кліренс , то придбайте і встановіть шини з високим профілем. Однак при виборі високопрофільних шин керуйтеся максимально можливими параметрами для вашого автомобіля.