Як підключити два приводи.

Іноді для швидкого запису і перезапису дисків необхідна наявність двох приводів. Можна, звичайно, використовувати спеціальні програми, що дозволяють створювати образи дисків, але це значно збільшить час процесу.
Вам знадобиться
  • перехідник IDE-SATA.
Інструкція
1
Для підключення двох приводів, можливо, не знадобиться ніякого додаткового обладнання. Проблеми, як правило, виникають лише в тому випадку, якщо приводи володіють різними портами для підключення до материнської плати. З'ясуйте типи цих портів.
2
Розрізняють канали IDE і SATA. Перший роз'єм володіє широким шлейфом для підключення, тому їх легко відрізнити неозброєним поглядом. З'ясуйте типи портів, присутні на материнській платі.
3
Багато моделей материнських плат володіють змішаними типами підключення, тобто в них присутні і порти IDE, і SATA. Якщо вам потрібно підключити IDE-привід до каналу SATA, придбайте спеціальний перехідник.
4
Можливо, для підключення другого приводу потрібно придбати шлейф з трьома портами. Один приєднаєте до материнської плати, а два інших - до приводу м.
5
Після установки обох приводів включіть комп'ютер. Встановіть програму Nero Burning ROM. Запустіть цей додаток.
6
Щоб скопіювати вміст одного диска на інший, відкрийте меню «Копіювати». Вкажіть призначення кожного з встановлених DVD-приводів.
7
Цим способом рекомендують користуватися лише в тому випадку, якщо ви впевнені в якісній роботі обох приводів. В іншому випадку при перезапису може виникнути велика кількість помилок.
Зверніть увагу
Якщо ви хочете підключити приводи, що володіють різними каналами, один з яких буде підключений до шлейфу вінчестера, робіть це дуже акуратно. Не рекомендують підключати привід до шлейфу жорсткого диска, на якому встановлена операційна система.
Корисна порада
Процес копіювання дозволить заощадити час лише в тому випадку, якщо обидва диска здатні працювати на досить високих швидкостях. В іншому випадку простіше скопіювати інформацію на жорсткий диск, а потім записати її на другий диск.