Як прибрати лак з одягу. Як очистити лак для нігтів з меблевої тканини.

Навіть сама акуратна дівчина при нанесенні лаку для нігтів не застрахована від несподіваної краплі, випадково впала на брюки, кофточку, сумочку і т.д. Навіть самий акуратний маляр при роботі з лаком не завжди здатний уберегтися від випадкового плями на одязі. Однак з плямами від лаку можна боротися. Яким чином?
Вам знадобиться
  • - розчинник 646;
  • - ацетон;
  • - уайт-спірит;
  • - рідина для зняття лаку;
  • - господарське мило;
  • - ватяні диски;
  • - паперові рушники;
  • - ніж або брітвочкой.
Інструкція
1
Покладіть тканину плямою вниз на паперову серветку, із зворотного боку з усією сили потріть тканиною, добре просоченої розчинником або уайт-спиритом. Не забувайте частіше міняти промокашку.
2
Можна скористатися ацетоном, але краще використовувати рідину для зняття лаку , оскільки ацетон здатний роз'їсти і зіпсувати тканину. Рідини також нанесіть на ватку і ретельно з силою потріть пляму від лаку .
3
Якщо рідина для зняття лаку не шкодить тканині, просто занурте забруднену ділянку в блюдечко з розчинником і ретельно потріть, потім промийте одяг у великій кількості води. При необхідності повторіть процедуру знову.
4
Якщо пляма засохло, і розчинник не видаляти його, поскоблите лак ножем або брітвочкой, потім густо натріть господарським милом і дайте виробу трохи полежати. Потім знову поскоблите ножем. Після такого механічного впливу досить річ помістити в пральну машинку і випрати в звичайному режимі з додаванням рідкого плямовивідника в барабан.
5
Але якщо забарвлення одягу нетривка, а розчинники та інші засоби негативно позначаються на структурі тканини, залишається тільки один варіант - віднести річ в хімчистку. Професіонали, можливо, знайдуть щадний спосіб впоратися з лаком на одязі.
6
Якщо ви капнули лаком на оббивку меблів або на килим, його також можна спробувати вичистити безацетоновой рідиною для видалення лаку . Однак попередньо погляньте на зворотну сторону килима, що не розплавився Чи від рідини ворс. Оббивку меблів краще не чіпати доти, поки анітрохи не затвердіють, потім потріть їх сухим господарським милом і спробуйте отскоблить ножем. Такі плями на предметах інтер'єру краще довірити професіоналам (виїзним хімчисткам), які за першим викликом приїжджають додому.