Як назвати кота. Як назвати кошеня хлопчика.

Ви завели кота і не знаєте, як це диво природи величати ?! Васьок і Мурзик мільйони, і хочеться для свого хвостатого вихованця придумати щось особливе, ім'я, яке відобразить і його характер, і ваш інтелект!
Вам знадобиться
  • Кот або багато котів, ця стаття.
Інструкція
1
Згадайте всі популярні котячі імена і клички, щоб випадково не назвати свого індивідуума попсовим ім'ям. Волошка, Васька, Котя, Пушок, Котофей, Кузя, Мурзик - все це виключається! Тепер визначитеся з характером тварини, поспостерігайте за ним - може бути особливості поведінки кота дадуть вам ідею для імені!
2
Згадайте клички відомих котів з книг, фільмів, мультиків - може ваш член сім'ї нагадує когось із цих персонажів? Бегемот, Боніфацій, Гарфільд, Матроскін, Леопольд, Оріон, Сімба ... Або згадайте своїх улюблених героїв - Альф, Араміс, Арагорн, Арчибальд, Брут, Воланд, Гамлет, Гвидон, Зевс, Зорро, Ікар, Каспер, Люцифер, Портос, Шерлок. Схожий?! Придивіться до знаменитостей, там теж багато імен гідних вашого вихованця - Арнольд, Бекінгем, Бельмондо, Бенджамін, Бісмарк, Вольтер, Гомер, Колумб, Магеллан, Ньютон, Тамерлан.
3
Назвіть кота ім'ям співзвучним з назвою породи котячих - АБІК, Горець, Манчік, Персей, Рекс, Барсик, Ірбіс, Льова, Тайгер, Тігріс, Ягу. Є ж коти, які нагадують своїх великих родичів, тільки в мініатюре.Может, назвете кота за зовнішнім виглядом - Абрикос, Агат, Апельсин, Грей, Димок, Каштан, Персик, Рижик, Черниш, Янтар? Або придивившись до поведінки тварини, знайдете підходяще до його характеру ім'я - Отаман, Барин, Бармалей, Барон, Бос, Буян, Віраж, Гром, Демон, Дизель, Жорик, Мажор, Маркіз, Містер, Модест, мурло, Пірат, Прайд, Принц , Султан, Тиран, Тихон, Фараон, Франт, Шейх, Шок.
4
Подивіться, що кіт їсть. Адже і коти є те, що вони їдять! Батон, Вафлік, Кефір, Пончик, Сарделька, Віскас, Кілька, Птенчік.Прісмотрітесь і до себе - кіт ваше придбання і може розділяти ваші захоплення. Акбарс, Амур, Атлас, Байкал, Бакс, Бам, Бомбей, Боцман, Брюссель, Валет, Версаль, Волдай, Схід, Вулкан, Джаз, Джокер, Драф, Дунай, Єнісей, Каїр, Клік, Котангенс, Купон, Лотос, Памір, Страйк, Спортак, Тибет. Серед географічних назв багато красивих і звучних імен.
5
Згадайте про свою мрію і, щоб згадувати про неї частіше, назвіть кота її ім'ям - Лексус, Марс, Долар, Вояж, Купон, Пріз.Почітайте або погортайте словник російської мови, заодно перевірите значення імені. Але як би ви не назвали свого воркіт, піклуйтеся про нього, пам'ятайте, що ми відповідаємо за тих, кого приручили!
6
Вірш Томаса ЕліотаВибрать ім'я коту - це зовсім не жарт, Це вам, вибачте, не пісеньку спеть.Каждий кіт - я аж ніяк не збожеволів -Неодмінно три імені повинен іметь.Во-перше, просте домашнє ім'я: Питер, Огастес, Алонсо, Адам, Віктор, Сесілі, Бессі иль Джиммі -Мое шанування таким іменам! З ними в ряду імена посложнееКак для джентльменів, так для дам: Платон, Антігона, Адмет, Ніобея -Знову ж благоговіння таким іменам! Але потрібно і що -те, що унікально, Окремо і повно особливої краси, А то не втримається хвіст вертікальноІ з важливості не распушатся уси.І ось вам приклади цього роду: Пріманкус, Мяукса, Корікоплут, Бомбалуріна і Джеллімода -Дважди таких імен немає дают.Однако є ім'я , двох перших крім, Лише кіт його знає, а нам не дано.І як би нам не було нестерпно, Його не розкриє нам все равно.І, якщо ви бачите, кіт поглощенРаздумьямі начебто неземними, Знайте, що він напевно занурений, В думки про думки про думки про імя.Про його неймовірне і глубінноеОб'я-неосяжне, непостіжімоеТайное ім'я його.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gbIX26ypEdA
Зверніть увагу
Клички для котів і кішок або як назвати кошеня хлопчика, дівчинку. Ім'я повинно бути вибрано з розумом. Звичайно, ви можете використовувати будь-яке слово: давньоруське ім'я, назва міста, ваше дитяче прізвисько або назва улюбленої групи, ім'я може бути пов'язано з якимось важливим для вас подією.
Корисна порада
Статті по догляду за кішками. Як назвати кошеня: путівник по котячим прізвиськами. У вашому будинку з'явився маленький пухнастий друг! Але часом придумати ім'я кошеняті стає складним завданням порівнянної з вибором імені новонародженому і предметом багатогодинних дискусій в колі сім'ї. Вибір імені коту або кішці - дуже відповідальне заняття.