Як збільшити продаж косметики. натуральна косметика збільшуємо продажі.

Косметичний ринок сьогодні розвивається стрімко і динамічно. Постійні інновації та нові колекції створюють умови жорсткої конкуренції. Правильна організація продажу косметики здатна значно підвищити ваш дохід.
Вам знадобиться
  • - стенди з правильною викладкою;
  • - налагодження логістики;
  • - пробники та подарунки.
Інструкція
1
Активно використовуйте принципи мерчендайзингу. За оцінками маркетологів, правильна викладка здатна збільшити продажі до 30%. Як правило, відомі косметичні бренди надають власні стенди з декоративною косметикою, де розташування тестерів продумано до дрібниць. Якщо у якої-небудь марки такого стенду немає, використовуйте аналогічний прінціп.Новінкі косметики , а також ті продукти, які ви хотіли б швидше продати, розташовуйте на полицях на рівні очей покупця. Великі ємності з ходовими товарами ставте вниз: покупець все одно нагнеться за ними.
2
Косметичний ринок відрізняється стрімким розвитком і постійним появою новинок. Уважно контролюйте зміну колекцій. Налагодьте з постачальниками ефективну двосторонню зв'язок, щоб бути в курсі майбутніх надходжень ще до офіційної появи продукту на ринку. Робіть попередні замовлення й передбачають попит. Прийшовши в магазин за новим товаром, клієнти можуть купити і щось зі звичної продукції.
3
Влаштовуйте акції зі стимулювання збуту. Більшість косметичних мереж в останні роки практикують довгострокові акції, спрямовані на те, щоб клієнт здійснював купівлю регулярно і на значну суму. Зробіть акцент на короткострокових заходах. Роздавайте пробники продуктів, влаштовуйте дні безкоштовного макіяжу, робіть невеликі подарунки при певній сумі чека.
4
Займіться отлаживания системи логістики. Працюйте з товарними запасами і передбачає розкупаємість продукції. Якщо в торговому залі є тестер косметики , але немає в наявності самого товару, покупець буде вельми розчарований.
Зверніть увагу
Слідкуйте за термінами придатності косметики. Як тільки він закінчується, негайно позбавляйтеся від запасів, влаштувавши розпродаж. Як правило, в реальності косметика не псується і по закінченню терміну зберігання, тому багато покупців придбають такий товар.
Корисна порада
Працюйте над кваліфікацією торгового персоналу. Продавець, який не може навіть правильно прочитати назву, не повинен працювати у вас. Саме грамотні консультації та професійний підбір косметичного продукту здатні значно підвищити продажі.