Як забронювати готель в Таїланді.

Королівство Таїланд розташоване в південно-західній частині півострова Індокитай і північної частини півострова Малакка. Південний захід країни омивається Андаманским морем, південний схід - водами Сіамської затоки. Відпочивати в Таїланді можна цілий рік, проте кожен регіон має свої кліматичні особливості.
Вам знадобиться
  • - закордонний паспорт;
  • - банківська карта.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили провести відпустку в цій країні і не плануєте відпочивати більше місяця, віза вам не буде потрібно. З березня 2007 року Королівство скасував візи для росіян, які перебувають в Таїланд з туристичними цілями на строк, що не перевищує 30 днів.
2
Перш ніж приступати до бронювання готелю, перевірте свій закордонний паспорт. Термін його дії повинен становити не менше 6 місяців з дня повернення з країни. Крім того, він повинен мати 2 чисті сторінки і акуратний зовнішній вигляд. Якщо паспорт м'ятий, з плямами, розлученнями, потертостями або іншими ушкодженнями, вас не впустять в країну.
3
Перед тим як бронювати готель , вивчіть особливості курорту, який ви збираєтеся відвідати і дізнайтеся, яка погода буде там під час вашого перебування. Приміром, центральні, східні та північно-східні райони рекомендується відвідувати навесні, на Пхукеті варто відмінна погода з листопада по лютий, на Самуї найкраще відпочивати з лютого по жовтень і т.д.
4
Вибравши місце для відпочинку, перегляньте готелі. Готелі в країні офіційно не атестовані і не має категорій. Російські туроператори оцінюють їх, виходячи із загальноприйнятих параметрів, і присвоюють зірковість. Іноземні фахівці класифікують готелі по-іншому: L (Deluxe), F (first), S (superior), M (medium), В (budget). Експерти вважають, що тайські готелі є кращими в регіоні. Тим не менш, коштують вони зовсім не дорого.
5
Вибираючи готель , зверніть увагу на віддаленість від пляжу, від найближчого населеного пункту і центрів розваг. Дізнайтеся, які послуги пропонуються гостям. Багато готелів мають прекрасні оздоровчі центри.
6
Забронювати готель в Таїланді можна безпосередньо на сайті самого готелю або на одному з сайтів міжнародних систем - booking.com і т.д. Для початку порівняйте ціни і вивчіть запропоновані номера. Вибір номера залежить від кількості туристів. Стандартний номер розрахований на проживання двох дорослих і одну дитину. В інших випадках можна забронювати сімейний або номер більш високої категорії.
7
Визначившись з готелем і категорією номера, можна приступати до бронювання. Для цього вам знадобляться закордонного паспорта і кредитна карта. Вкажіть дати заїзду, виїзду і кількість осіб. Потім вам потрібно буде помістити у відповідні поля дані всіх туристів, дані кредитної картки та контактну інформацію. Після цього ви отримаєте номер броні і захисний код. Деталі бронювання прийдуть на вашу електронну адресу, яку ви вказали.
8
У більшості випадків оплата проживання та інших послуг відбувається перед виїздом з готелю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zN7rBEIQwL8
Зверніть увагу
Готелі в Таїланді не мають офіційної систематизованої класифікації. «Зірки» їм присвоюють туроператори на основі власних поїздок і відгуків туристів. Однак приємно те, що навіть 3-зіркові готелі в Таїланді дозволять вам чудово відпочити в розслаблюючій обстановці.
Корисна порада
При бронюванні готелів в Таїланді через Інтернет економія на вартості проживання може досягати майже половини, при порівнянні з так званим rack price (або «ціна з вулиці» - вартість номера, пропонована безпосередньо готелем на стійці портьє). Це обумовлюється спеціальними тарифами готелів в Таїланді для інтернет-агенств і певними умовами для бронирующего - передоплата номери і штрафи при відмові від нього.