Як збільшити пам'ять відеокарти на ноутбуці. Як поміняти оперативну пам'ять в ноутбуці самому.

Основна проблема щодо старих ноутбуків - недостатня потужність відеокарти . Цю проблему можна вирішити кількома способами, кожен з яких вимагає певних навичок.
Вам знадобиться
  • Хрестова викрутка.
Інструкція
1
Для початку вивчіть характеристики встановленого відеоадаптера. Якщо ви маєте справу з інтегрованою відеокартою, то у вас є два шляхи вирішення проблеми. По-перше, встановіть другий повноцінну відеокарту.
2
Для цього вимкніть ноутбук. Відкрутіть всі блокуючі шурупи і зніміть нижню кришку. Знайдіть порт для підключення відеоадаптера і встановіть його. Зберіть ноутбук і ввімкніть пристрій.
3
Встановіть драйвери і програмне забезпечення. Найімовірніше, вам доведеться встановити програму, що дозволяє перемикатися між встановленими відеокартами.
4
Мінус даного методу в тому, що далеко не у всіх ноутбуках з передвстановленою інтегрованою відеокартою є порт для підключення другого пристрою. У такому випадку збільшіть потужність існуючого обладнання.
5
Інтегровані відеоадаптери працюють за рахунок оперативної пам'яті комп'ютера. Найчастіше для запуску «важкого» програми або гри потрібен великий обсяг пам'яті ОЗУ і відеокарти . Встановіть додаткову плату оперативної пам'яті, щоб система могла виділяти видеоадаптеру більше ресурсів.
6
Якщо у вашому ноутбуці встановлена повноцінна відеокарта, то для початку налаштуйте параметри її роботи. Для цього вимкніть непотрібні функції. Зазвичай вимикають вертикальну синхронізацію і анізотропну фільтрацію. Можете також зменшити дозвіл робочого столу або додатки, щоб знизити навантаження на відеоадаптер.
7
Якщо ж ви вирішили замінити відеокарту, то спочатку вивчіть можливості материнської плати. Уточніть тип порту, до якого підключена відеокарта. З'ясуйте максимальний обсяг пристрою, рекомендований для совісного використання з материнською платою і рештою обладнанням.
8
Повторіть операції, описані в другому і третьому кроках.
Корисна порада
Будьте акуратні при розбиранні ноутбука. Можливо, вам доведеться відключити деякі шлейфи для доступу до слоту відеоадаптера.