Як підібрати колір колготок. чи підходить бежеву сукню під чорні туфлі.

Напевно, найбільшу подяку у жінок заслужили винахідники колготок. Вони стали настільки ж невід'ємним атрибутом жіночого туалету, як і нижню білизну. Якщо на самому початку своєї появи (середина XX століття) випускалися вироби тільки тілесного кольору, то сьогодні існує величезна кількість забарвлень колгот. Розберемося, як поєднувати їх колір з кольором одягу.
Інструкція
1
Чорні колготкіЧерние колготки стройнят, «витягують» ніжку. От тільки, всупереч поширеній думці, підбирати туалет до чорних колготкам потрібно дуже акуратно. Чорні колготки ідеально поєднуються з маленькими чорними сукнями, мають мінімум декору. Темні сукні з довгим рукавом, темні спідниці і туфлі в тон також переважно надягати з чорними колготками. А ось світле легке плаття, бежева спідниця або ніжно-рожеві туфлі з чорними колготками виглядатимуть діковато.Вообще, існує «золотий» спосіб перевірити, чи підходять чорні колготки до обраному туалету. Для цього варто приміряти цей туалет з бежевими колготами. Якщо результат виглядає краще, ніж з чорними, то чорні надягати не варто.
2
Бежеві колготкіБежевие колготки, колготки кольору засмаги - класика жанру. Вони підходять практично до будь-якого предмету гардероба, будь-якому часу доби, будь-якому сезону і для жінок будь-якого віку. До речі, діловий дрес-код взагалі не визнає колгот іншого кольору, крім тілесного. Природно, при виборі тілесних бежевих колготок варто враховувати пору року, загальну спрямованість наряду. Так, для шерстяного ділового костюма відмінним рішенням стануть матові колготки щільністю 20 den, а ось для найлегшого літнього плаття - колготки щільністю 5 den, 100% потрапляють в тон шкіри.
3
Кольорові колготки Кольорові колготки протипоказані жінкам в елегантному віці. Для більш юних вони - чудовий спосіб без зайвих витрат урізноманітнити свій гардероб, привнести в свій образ щось новое.Колготкі яскравих, майже екстремальних відтінків (червоний, фіолетовий) ідеально поєднуються з темними відтінками одягу. Темно-сіре або чорне плаття, чорні високі чоботи і яскраво-червоні колготи - те, що доктор пропісал.Інтересние образи виходять при виборі кольорових колгот, що потрапляють в колір нижньої частини наряду (спідниці, шорт). Цей прийом, до речі, візуально подовжує ногі.Цвет колгот може також потрапляти в колір трикотажного топа, блузки або жакета. Таке поєднання зазвичай буває беспроігришним.Цветние колготки можуть стати парним аксесуаром до будь-якого предмету в туалеті. Наприклад, до сумочки, пояса або нашийні хустки. Якщо всі речі наряду гармоніюють один з одним, то результат буде сногсшібательним.Стілісти пропонують ще одне цікаве рішення для кольорових колгот. Їх можна поєднувати з нарядом того ж відтінку. Виходить досить цікавий моно-образ. Окремої згадки заслуговують колготки з малюнком. Щоб образ виглядав завершеним, найкраще під таки колготки підбирати сукні та спідниці, що мають довжину вище колін.