Як малювати пегаса. Як малювати крила улошодей.

Пегас - один з найбільш відомих персонажів грецької міфологіі.Прінято вважати, що цей білий крилатий кінь символізує натхнення. При зображення цього міфічного тваринного важливо дотримуватися пропорції і правильно накладати тіні.
Вам знадобиться
  • - олівець;
  • - аркуш паперу.
Інструкція
1
Для початку намалюйте два прямокутника, в які ви будете вписувати кінь. Расчертите їх, як показано на малюнку. Тепер схематично позначте тіло. У верхній частині великого прямокутника намалюйте три овалу. В маленькому прямокутнику позначте голову, під кутом 45 градусів намалюйте маленький квадрат, зверніть увагу: квадрат повинен бути менше круга.
2
Обведіть дві фігури таким чином, щоб шматочок квадрата трохи виступав. Над колом намалюйте невеликий трикутник, позначивши вуха. Намалюйте шию тварини за допомогою злегка вигнутого по зовнішній стороні трикутника. Намалюйте дві опорні лінії для ніг. Зверніть увагу, що друга линяючи нахилена трохи більше, ніж перша. Позначте копита за допомогою лежачих прямокутних трикутників, над ними намалюйте невеликі кола для щиколоток. На цій же лінії позначте коліна, коліно задньої ноги має бути зображено трохи вище.
3
Тепер об'єднаєте всі фігури так, як показано на малюнку. Позначте хвіст коня двома витягнутими злегка вигнутими лініями.
4
Отже, кінь майже готова, залишилося намалювати крила. З вершини першого овалу, злегка захоплюючи точку перетину з іншим овалом, проведіть пряму вертикальну лінію. Домалюйте цю лінію до ромба, на який помістіть злегка нахилений вправо трикутник. За допомогою цього каркаса крила малюватиме набагато простіше. Тепер, спираючись на рисунок, намалюйте саме крило.
5
Вдихніть в лошадь життя: намалюйте залишилися дві ноги в більш природному положенні. Спираючись на рисунок позначте рівні зростання пір'я.
6
Намалюйте очі, ніздрі і рот. Прорисуйте пір'я на крилах таким чином, щоб від основи до країв розмір пір'я збільшувався. Не старайтесь зробити пір'я схожими один на одного, це буде виглядати не природно! Після чого, домалює гриву і хвіст.
Корисна порада
Якщо ви хочете, щоб пегас виглядав більш природно, прорисуйте тіні. Якщо ви, навпаки, хочете написати персонажа з коміксів, спростите рисунок, залиште лише основні чітко промальовані лінії.