Як набрати багато голосів. де більше набрати голосів.

Упродовж усього існування людині супроводить відчуття азарту і жага змагань. У сучасному комп'ютерному суспільстві з вільним доступом до інтернету відбулося значне збільшення обсягів всіляких конкурсів і змагань, призом на яких може бути як просте увагу, так велика сума грошей. Простори мережі пропонують безліч конкурсів на різні тематики. В основному конкурси базуються на фотографіях і необхідності набрати максимум голосів .
Інструкція
1
Виконайте правила конкурсу. Фотографія повинна відповідати таким критеріям, як тематика, розмір, якість. Фотографія обов'язково приверне увагу і отримає голоси, якщо вона буде виділятися серед інших оригінальністю, яскравістю кольорів і жвавістю.
2
Придумайте цікаву назву до фотографії і опис, які будуть легко запам'ятовуватися своєю незвичністю і викладом. Не потрібно залишати до фотографії довгих коментарів, такий текст, як правило, ніхто не читає. Якщо фотографія для конкурсу знаходиться в особистому мережевому альбомі, то необхідно перемістити її у верхню частину особистої сторінки. Це дозволить відвідувачам відразу звертати увагу на конкурсне фото.
3
Почніть брати участь в конкурсі з самого першого дня. Тільки в цьому випадку ви зможете претендувати на перемогу, так як більшість відвідувань конкурсу людьми відбувається на самому початку. Чим довше ваше фото буде приймати участь в конкурсі, тим більше число людей зможуть його оцінити.
4
Помістіть посилання на фотографію на вашій особистій сторінці в будь-якому соціальному проекті. Попросіть друзів по мережі і гостей переходити по ній і голосів ать за ваше фото. Також ви можете звернутися до друзів, щоб вони поширили по своїм контактам дану інформацію. Якщо вони прийдуть до вас на допомогу, то ви гарантовано можете очікувати нові голоси, які дозволять вам вирватися на лідируючі позиції.
5
Почніть грамотну рекламу своєї фотографії. Для цього коментуйте фотографії інших авторів. Коментар необхідно залишати цікавий і творчий, щоб у автора фото не виникло бажання поскаржитися на спам. Постарайтеся залишити якомога більше коментарів до фото учасників проекту, це гарантовано приверне до вашої сторінки нових відвідувачів і дозволить вам набрати більше голосів .
6
Голосуйте за фотографії інших користувачів, які у відповідь будуть голосів ать за вас. Щоб не турбується про конкуренцію, голосуйте за тих, хто набагато нижче вас по рейтингу.