Як використовувати воду чемериці. використання чемерицеву води від педикульозу.

чемерицеву вода використовується як антипаразитарний засіб для усунення статевозрілих особин комах. Вона допомагає вилікувати педикульоз волосистої частини голови. Використовувати чемерицеву воду можна без консультації з лікарем, головне виключити можливість алергічних реакцій і інших побічних ефектів.
Інструкція
1
Купіть чемерицеву воду в будь-якій аптеці, коштує вона досить мало, тому придбайте відразу кілька флаконів рідини, так як обробку потрібно проводити в декілька прийомів.
2
Помийте голову теплою водою, волосся не сушіть. Ретельно потрясіть флакон з чемерицеву водою і просочіть волосся рідиною. Особливу увагу приділяйте потиличної частини голови і скроневим областям, а також за вухами. Потримайте препарат близько 20-40 хвилин, потім ретельно змийте теплою водою з застосуванням шампуню.
3
Розчешіть волосся спеціальним гребенем і ще на раз промийте голову. Якщо воші загинули не всі, то повторну обробку проведіть мінімум через 24 години. Не забувайте ретельно вичісувати загиблих комах з волосся, особливо якщо локони мають середню довжину.
4
Якщо в найближчі дні ви помітите, що паразити знову з'явилися, повторну обробку зробіть не раніше ніж через 7 днів, інакше ви зіпсуєте не тільки волосся, але і шкіру голови.
5
Після обробки голови стежте за своїм загальним самопочуттям. Якщо ви відчуєте нудоту або запаморочення, прийміть будь сорбент, адже саме такі симптоми спостерігаються при отруєнні чемерицеву водою. Будьте уважні, при попаданні в організм людини через шлунково-кишковий тракт 1 мл чемерицеву води може викликати летальний результат. Тому тримайте препарат в недоступному для дітей місці.
Зверніть увагу
Уникайте потрапляння ліки на слизові оболонки, в очі, а тим більше в рот. Даний препарат може викликати дуже серйозні отруєння, які можуть закінчуватися смертю хворого. Чемерицеву вода - не таке безпечне ліки, як здається на перший погляд.
Корисна порада
Чи не застосовуйте воду чемериці в період лактації та вагітності. Про доцільність застосування проконсультуйтеся з лікарем. Також не можна її використовувати, якщо у вас є ушкодження шкіри голови.