Як лікувати троянський вірус. видалення cybergate.

Троянський вірус - це шкідлива програма, яка розповсюджується хакерами для виконання шпигунських дій, наприклад, злодійство документів, блокування доступу, проникнення на ваш персональний комп'ютер.
Вам знадобиться
  • - антивірус;
Інструкція
1
Троянська програма поширюється особисто хакерами на відміну від інших вірус ов, які поширюються самостійно. Встановіть анти вірус ное програмне забезпечення на ваш персональний комп'ютер. Обов'язково використовуйте ліцензійну версію, щоб ви могли отримувати оновлення з сайту виробника.
2
Перевірте ваш комп'ютер на наявність вірус ов, якщо на ньому є троянська програма, то вона також буде виявлена. Назви у даної шкідливої програми можуть бути різними, наприклад, Adware Sheriff, Alpha Cleaner, AntiVirGear, Back Orifice, Brave Sentry, NetBus, Pest Trap, Pinch, Prorat, SpyAxe, SpyShredder, SpyTrooper, SpywareNo, SpywareQuake, Trojan.Genome.BUY, Trojan.Winlock, Vanda, Zlob, CyberGate, Wishmaster.После того, як анти вірус виявив троянську програму, натисніть кнопку «Лікувати все».
3
Ознакою того, що на вашому персональному комп'ютері з'явилася дана шкідлива програма, є факт, що вміст папок пропадає або заміщується на сторонні файли. Перевірте цю папку анти вірус ом. Якщо вірус не знайдений і папка не містить важливих файлів, то рекомендується видалити її або помістити на карантин.
4
Троянську програму Winlock необхідно видаляти вручну, так як вона блокує робочий стіл персонального комп'ютера. Скачайте на незараженном комп'ютері з сайту Dr.Web програмне забезпечення LiveCD (http://www.freedrweb.com/livecd). Дана програма є безкоштовною. Запишіть її на чистий диск і вставте в привід зараженого комп'ютера. Перезавантажте систему. Розпочнеться пошук троянської програми і видалення її.
5
Для видалення вірус ов використовуйте відновлення системи. Зайдіть в «Пуск» - «Всі програми» - «Стандартні програми» - «Службові» і виберіть «Відновлення системи. Вкажіть точку «відкату» і натисніть «ОК». Після даної операції вірус буде видалено.