Як опустити вниз панель задач. Як опустити пуск до потрібних розмеров.

Коли людина працює за комп'ютером досить довгий час, у нього рано чи пізно виникне бажання налаштувати його під себе. І тут йдеться навіть не про програми, а просто про зовнішній вигляд. Наприклад, якщо ви сіли за комп'ютер після попереднього колеги, вам може не сподобатися занадто висока панель задач.
Інструкція
1
Даний спосіб застосовується до всіх операційних систем сімейства Windows. Перебуваючи в системі, наведіть курсор миші на панель задач натисніть на праву кнопку миші. Ви побачите контекстне меню, в якому є пункт «Закріпити панель задач».
2
Визначте наявність галочки навпроти даного пункту. Якщо галочки немає, можна просто вийти з даного меню та навести курсор миші на межу між панель ю задач і робочим столом або вікном будь запущеної на даний момент програми. Ви побачите, що при наведенні на цю кордон курсор змінює свій вигляд на подвійну стрілочку.
3
Затисніть ліву кнопку миші і рухайте курсор вниз доти, поки панель задач не прийме необхідну для вас висоту. Якщо ж навпроти пункту "Закріпити панель задач» галочка все ж встановлена, просто зніміть її лівим клацанням миші і повторіть дії, описані в попередньому пункті.
4
Викличте контекстне меню панелі задач правим клацанням миші і знову виберіть пункт «Закріпити панель задач». Для того щоб випадково не змінити розміри панелі під час роботи, вам слід переконатися, що навпроти обраного пункту стоїть галочка. Ви можете прибирати або ставити її знову простим натисканням лівої кнопки миші.
5
Проведіть настройки панелі управління, якщо вам це необхідно. Для цього викличте меню натисканням правої кнопки миші на панелі задач і виберіть опцію «Властивості». Ви побачите вікно, в якому можна налаштувати не тільки панель задач і способи відображення на ньому різних значків і іконок, але і провести настроювання меню «Пуск», а також панелі інструментів.
6
Налаштуйте значки, які відображаються на панелі задач. Для цього у відкритому вікні налаштувань використовуйте вкладку «Панель задач». В районі пункту «Область повідомлень» натисніть на кнопку «Налаштувати».
7
Встановіть необхідні значення для значків панелі задач. В даному вікні ви працюєте із загальним списком усіх ярликів задач, видимих в системному треї. Для того щоб змінити параметри тієї чи іншої іконки, скористайтеся списком вибору формату відображення для необхідного значка. Далі натисніть кнопку «Ок» для установки проведених змін.