Як підключити акустичну систему до комп'ютера. кабель для підключення двох колонок до комп'ютера.

Отже, ви захотіли насолодитися всіма можливостями мультимедіа, які надає ваш комп'ютер. Для цього якнайкраще підійде 6-канальна акустична система. Дійсно, вона значно збагатить ваші враження від ігор і фільмів. Більшість сучасних вбудованих звукових карт підтримує 6-канальний звук, але перед покупкою аудіосистеми все одно необхідно це перевірити.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - 6-канальна акустична система.
Інструкція
1
Що з себе являє 6-канальна аудіосистема, або інакше - 5.1? Число 5.1 означає, що в аудіо систему входить 6 колонок: 2 задніх, 2 передніх і одна центральна, а також сабвуфер. Сабвуфер потрібен для низьких частот, а центральна колонка являє собою так званий «голосовий канал». Існують цифрові й аналогові аудіосистеми. Перші вимагають спеціальний цифровий вихід - SPDIF. Аналогові аудіосистеми більш поширені, тому нижче будуть розглянуті саме вони.
2
З акустичною системою, як правило, поставляється три пари різнокольорових кабелів, призначених для підключення колонок до сабвуфера і комп'ютеру. У сабвуфера в модулі гучності вмонтовані різнокольорові роз'єми, призначені для приєднання колонок. Підключіть кабелі до відповідних за кольором роз'єми, потім підключіть колонки. Після цього залишиться тільки підключити живлення і сабвуфер. При підключенні сабвуфера дотримуйтесь полярності, в іншому операція досить проста і тривіальна. В кінці операції всі вільні роз'єми на модулі гучності сабвуфера повинні опинитися зайняті.
3
Тепер підключіть кінці кабелів до комп'ютеру. Для цього вставте кабель від передніх колонок (зелений) в зелений роз'єм, кабель від задніх колонок (чорний або синій) в синій роз'єм, а кабель центрального каналу (сабвуфера) в рожевий роз'єм.
4
Далі встановіть, якщо досі ще цього не зробили, драйвера на звукову плату комп'ютера. Для цього вставте диск в привід, запустіть майстер установки і слідуйте підказкам на екрані, після чого перезавантажте комп'ютер. Разом з драйвером поставляється, як правило, спеціальна утиліта для конфігурації звуку. З її допомогою ви за своїм смаком можете налаштувати звучання вашої аудіосистеми. Налаштувань там багато, але обов'язково зверніть увагу на опцію "6 channel mode", "5.1 channel mode" або подібну. Її треба включити.
Нерідко виникають проблеми з підключенням систем аудіо чи відео техніки до персонального комп'ютера. Однією з поширених вважається система 5.1, оскільки доводиться багато возитися з системної налаштуванням.
Вам знадобиться
  • - кабелі до системи 5.1.
Інструкція
1
Дана система являє собою п'ять колонок і один сабвуфер. Все це підключається до комп'ютера за допомогою спеціальних кабелів. Перш за все, прочитайте інструкцію, яка надається разом з даною системою. Підключіть всі кабелі до системи, і розташуйте колонки по кутах кімнати, а сабвуфер найкраще розташувати поруч з комп'ютером, тільки поставити його на підлогу, так як він видає сильні звукові хвилі.
2
Далі вам потрібно налаштувати систему в комп'ютері, щоб всі колонки працювали однаково. Як тільки кабель буде підключений до комп'ютера, вискочить невелике віконце, в якому буде показана кімната з розташуванням п'яти колонок і сабвуфера. Це візуальне проектування вашої системи. Натисніть на кнопку «Діагностика», щоб система автоматично справила сигнал кожної колонки. Ви повинні будете налаштувати, які колонки у вас будуть центральними, а які бічними.
3
Як показує практика, дана операція займає, щонайменше, 30 хвилин. Якщо всі налаштування зроблені, спробуйте запустити який-небудь плеєр для відтворення музики. Підійдіть до кожної колонці і послухайте, як відтворюється звук. Якщо звук відсутній, перевірте кабелі підключення, так як вони могли бути не підключені, або від'єдналися випадково.
4
Надалі система буде працювати коректно. Намагайтеся всі дроти заховати під килим, тому що можна випадково зачепити їх і порвати, що призведе до поломки колонок або всієї системи в цілому. Дані операції підключення ідентичні практично у всіх операційних системах Windows, тому особливих проблем при установці не виникне навіть у початківців користувачів персонального комп'ютера.