Як прошити дисковод. Як встановити другий дисковод.

Якщо ви коли-небудь порівнювали людини та електронні пристрої, які нас оточують, напевно, знаходили щось спільне. Найбільша схожість - це наявність деякого постійного обсягу знань, в приладах і пристроях ці знання називаються прошивкою. Деякі пристрої доводиться періодично прошивати.
Вам знадобиться
  • - dvd-привід;
  • - завантажувальна дискета;
  • - файли прошивки.
Інструкція
1
Прошивка - це файл, який служить для оновлення програмного забезпечення якого-небудь пристрою. Найчастіше вона завантажується за допомогою спеціальної програми (флешер). Саме поняття утворилося від виразу «прошивание флеш-пам'яті пристрою». Цим словом також називають і сам процес виконання поновлення системних файлів пристрою.
2
Перед тим як приступити до процедури «прошивки» dvd-приводу, необхідно створити копію вже наявних файлів флеш-пам'яті - бекап (back up). Створити копію файлів приводу можна за допомогою програми Binflash. Після її запуску виберіть привід, з яким ви хочете працювати, і натисніть кнопку Dump. У вікні, введіть ім'я файлу і натисніть кнопку «Зберегти» (Save).
3
Програми, за допомогою яких можна здійснити програмування пристрою, існують, як для операційної системи MS-DOS, так і для систем сімейства Windows. Процес оновлення приводу краще виробляти з-під MS-DOS. Перед «прошивкою» необхідно підготувати всі файли. Вставте дискету 3,5 "в дисковод , відкрийте вікно" Мій комп'ютер "і в контекстному меню дисковод а виберіть опцію« Форматування ».
4
У вікні форматування дискети поставте відмітку напроти пункту «Створення завантажувального диска MS-DOS», потім натисніть кнопки «Почати» і «OK».
5
Скористайтеся мережею інтернет для пошуку підходящих файлів поновлення: почніть пошук з офіційного сайту виробника приводу. Оригінальні файли апдейта дисковод а мають назву original firmware.
6
Разархівіруйте викачані файли оновлень і скопіюйте їх на дискету, виключивши файл Readme. Перезавантажте комп'ютер і натисніть кнопку Delete.
7
У меню, BIOS Setup встановіть floppy- дисковод першим у списку завантаження, натисніть клавіші F10 і Y на клавіатурі. Після перезавантаження комп'ютера (при появі рядка виду «A:>») введіть UPDATE.BAT і натисніть Enter. Якщо система повідомляє про незнайденого файлі update, введіть команду dir, а потім натисніть клавішу Enter. Серед списку файлів знайдіть update і повторіть його введення.
8
Після завантаження програми, яка виконувала оновлення вашого дисковод а, натисніть будь-яку клавішу, на екрані з'явиться напис «Press any key to continue». Після натискання на клавішу повинен висунутися лоток приводу, а на екрані з'явитися повідомлення «Over Write Flash-ROM? (Y/N) ». Натисніть клавішу Y.
9
Процес прошивки триває близько 2 хвилин. Якщо цей процес закінчився успішно, лоток повернеться на своє місце, а на екрані з'явиться повідомлення з версією «прошивки» і назвою вашого приводу. Натисніть кнопку Reset на системному блоці для завершення процесу оновлення.