Як визначити площу приміщення. Як розрахувати квадратний метр в кімнаті із зовнішнім кутом.

У житті кожного з нас настає момент, коли ми вирішуємо оновити квартиру і зробити ремонт. У будь-якому випадку, буде раціональним рішенням зробити заміри площі приміщення , щоб порахувати кількість необхідних матеріалів і майбутні витрати.
Вам знадобиться
  • рулетка, блокнот, авторучка, калькулятор.
Інструкція
1
Отже, для того що б визначити площу приміщення вам знадобиться як мінімум будівельна рулетка. За допомогою неї виміряйте довжину і ширину приміщення . Всі отримані вимірювальні дані зафіксуйте в блокноті, так ви не забудете отримані цифри і в наслідок зробите правильний розрахунок.
2
Якщо у вашому приміщенні немає виступів, стінових поглиблень і інших дизайнерських конструкцій, форма являє собою звичайний прямокутник і для того, щоб визначити його площу, досить помножити вийшла довжину і ширину. Врахуйте, що вимірювати довжину стін необхідно за рівнем фундаменту або статі, це потрібно для того, щоб стрічка рулетки не мала перекосу, інакше в результаті довжина вийде більшою і дані площі можуть збільшитися. Отримана цифра і буде спільною площу ю приміщення .
3
Трапляється так, що приміщення не має прямокутну форму, тому слід розбити її на прямокутні зони, після чого скласти площі кожної з них. Якщо в приміщенні є ніші для комор, або встановлені конструкційні стовпи, то їх розміри слід виключити з отриманих вимірів. Для цього достатньо порахувати площу кожного конструкційного елемента і отримані дані відняти із загальної площі приміщення .
4
Якщо в приміщенні є арки, наприклад, під радіатори опалення, то приплюсуйте їх додаткову площу .Таким чином, виконавши всі потрібні виміри, ви маєте точну площу приміщення . І тепер вам без праці вдасться розрахувати потрібну кількість будівельних матеріалів для ремонту - лінолеуму, шпалер, ламінату, плитки і т.д.