Як прошити модем Інтеркросс.

Для створення і налаштування локальної мережі з доступом в інтернет, в тому випадку, якщо ваш провайдер надає послуги DSL-інтернету, рекомендують використовувати модеми або маршрутизатори.
Вам знадобиться
  • мережевий кабель.
Інструкція
1
Іноді модем може стабільно працювати відразу після установки і настройки. Але частіше виникають проблеми сумісності програмного забезпечення з сервером провайдера. В таких випадках необхідно прошити модем. Підключіть до нього ноутбук або стаціонарний комп'ютер.
2
Відкрийте web-інтерфейс модему. Для цього введіть в адресний рядок браузера IP-адресу даного обладнання. Знайти його значення ви можете в керівництві користувача для даної моделі модема.
3
Попередньо знайдіть необхідну версію прошивки (програмного забезпечення). Відвідайте офіційний сайт виробника вашого модему http://www.intercross.ru. Якщо там не виявилося необхідних файлів, перейдіть на сайт http://www.ddixlab.ru і спробуйте знайти файл-прошивку там.
4
Відкривши web-інтерфейс налаштувань модему, перейдіть в меню Device Info (Інформація про обладнання). Знайдіть кнопку «Оновити» або upgrade і натисніть її. Виберіть необхідний файл-прошивку.
5
Дочекайтеся завершення операції оновлення програмного забезпечення. Якщо після цього модем автоматично НЕ перезавантажився, зробіть це самостійно.
6
Налаштуйте необхідні параметри для доступу в інтернет. Для цього перейдіть в меню WAN (Internet Setup Settings). Якщо вам необхідно встановити бездротову точку доступу, відкрийте меню Wi-Fi (Wireless Setup Settings).
7
Обов'язково встановіть власний пароль для доступу до модему після прошивки. При створенні бездротової точки доступу використовуйте складний пароль. Це дозволить підвищити рівень безпеки.
8
Рекомендують вибирати надійні типи шифрування даних. У цьому зв'язку, якщо ваше обладнання дозволяє працювати з протоколами WPA і WPA2-PSK, використовуйте саме їх.
Корисна порада
В тому випадку, якщо вам не вдалося знайти прошивку для вашої моделі модему, використовуйте файли, які підходять до аналогічних версіями обладнання.