Як вставляти символи в текст.

Кількість знаків, яку можна розмістити на клавіатурі комп'ютера, обмежена, тому не всі символи можна знайти на ній. Та й не доцільно поміщати туди значок, який буде потрібен раз на рік і то не всім користувачам. Для вставки в текстові документи символів, відсутніх на клавіатурі, можна використовувати поєднання клавіш або спеціальну програму із складу ОС Windows - «Таблицю символів».
Інструкція
1
Запустіть таблицю символів - вона входить в дистрибутив кожної версії операційної системи Windows. Зробити це можна розкривши головне меню на кнопці «Пуск» і перейшовши в розділ «Усі програми». Звідти треба перейти в підрозділ «Стандартні», а з нього - в секцію «Службові». У ній треба клацнути пункт «Таблиця символів». Можна обійтися без поглиблення в меню: натисніть клавіші WIN + R, щоб відкрити стандартний діалог запуску програм, потім введіть команду charmap і натисніть клавішу Enter.
2
Виберіть символ, який потрібно вставити в документ. Так як різні шрифти мають неоднакові набори символів, то перш ніж вибрати сам символ, виберіть назву використовуваного в документі шрифту - список, що випадає у верхній частині вікна програми містить всі встановлені у вашому комп'ютері шрифти. Щоб виділити потрібний символ вибраного шрифту його треба двічі клацнути або клацнути один раз і натиснути кнопку «Вибрати».
3
Клікніть кнопку «Скопіювати», щоб помістити відібраний з таблиці символ в буфер обміну комп'ютера, потім перейдіть в редагований документ і вставте вміст буфера натисненням поєднання клавіш CTRL + V. Таким способом можна копіювати і вставляти не один символ, а цілу групу - всі виділені вами символи будуть відображатися в поле «Для копіювання».
4
Є альтернативний спосіб вставки символів в текстові документи, що не вимагає використання таблиці символів. При клавіші ALT треба набрати код потрібного символу на додатковій клавіатурі. Наприклад, введення на цифровій клавіатурі коду 0169 при клавіші ALT вставить в текст знак копірайту ©, а код 0167 - символ параграфа §. Однак запам'ятати коди потрібних символів, якщо вони використовуються нечасто, не так просто. Подивитися їх можна в тій же самій програмі Таблиця символів - після виділення потрібного символу в правому нижньому кутку з'явиться відповідний напис. Наприклад, після виділення символу параграфа там буде написано «Клавіша: Alt + 0167».