Як позбутися від жучків на кухні. за відсутності або у відсутності.

Багато хто стикався хоч раз у житті з такою проблемою, як поява жучків на кухні. В основному вони заводяться в шафках, де зберігається крупа і борошно. Крупу в цьому випадку не врятувати, доведеться її викинути і влаштувати генеральне прибирання в шафах. Тільки в цьому випадку ви зможете впоратися з кухонними шкідниками.
Вам знадобиться
  • - Скляні банки з кришками,
  • - дезінфікуючий засіб,
  • - лавровий лист,
  • - часник,
  • - мускатний горіх.
Інструкція
1
Переберія всі мішечки із зараженою крупою в кухонній шафі і якщо навіть жучків не так багато, все одно доведеться її викинути. Просійте борошно і подивіться нерозпечатані пакети, так як вони можуть забратися і туди. Перевірте сухий квас і панірувальні сухарі, загалом, всі хлібні і круп'яні продукти. Борошно є улюбленим ласощами, тому її краще всього викинути, навіть якщо ви її просеете, яйця жучків все одно залишаться.
2
Звільніть всі шафи від крупи і борошна і ретельно помийте гарячою водою з доместесом, оцтом або іншим дезинфікуючим засобом. Повторіть процедуру кілька разів для повного знищення комах. Крупи, що не заражені жучком, зав'яжіть в щільні поліетиленові мішечки і приберіть в холодильник або балкон на один-два тижні. Через два тижні переконайтеся у відсутності комах в крупі і пересипте її в більш надійну скляний посуд з пластиковими кришками.
3
Чудовим засобом для профілактики жучків в крупах розкладіть в шафках лаврові листочки. Вивести жучків також допоможе часник, зубчики якого потрібно очистити і розкласти в декількох місцях кухонної шафки. Насипте мускатний горіх на клеєння сторону лейкопластиру або скотча і розкладіть в кухонному шафці, де зберігається крупа.
4
Для профілактики круп'яного жучка можна використовувати такий спосіб. Візьміть мішки з холщевого матеріалу і прокип'ятіть 30 хвилин в міцному розчині солі. Дайте мішкам охолонути в цьому розчині і відіжміть. Після цього висушіть при кімнатній температурі і пропрасуйте гарячою праскою. У таких, оброблених сіллю мішечках, жучки ніколи не заведуться.
5
Жучков можна принести в крупі прямо з магазину. Тому бажано помістити куплену крупу чи борошно на кілька днів у морозильну камеру. Родзинки і горіхи бажано зберігати в холодильнику, а крупу в герметично закриваються банок.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nmCpVHaT60A