Як пережити втрату вихованця.

На превеликий жаль, століття наших братів менших не довгий. Більшість кішок не доживає до 15-20 років. Собаки живуть близько 10-12, а хом'яки, морські свинки і щура і того менше. В цьому сенсі виділяються папуги. Вони живуть довше інших домашніх тварин. Тривалість життя папужки безпосередньо залежить від його розміру. Приміром, какаду може дожити до 80 років, але хвилястий папуга - лише до 10-12.
Інструкція
1
Важко собі уявити, що відчуває людина, що втратила свого улюбленця. Адже він як повноправний член родини увійшов у ваше життя, внісши корективи в розпорядок дня, поведінка, ставлення до життя і до себе. Завівши тварина, ви берете на себе величезну відповідальність, часом пригнічуючи свої бажання, щоб йти назустріч його потребам. Але раптом його не стало. Всередині порожнеча і біль втрати, важке усвідомлення того, що поруч не стало улюбленого і вірного істоти, яке любило вас всім серцем.
2
При втраті улюбленого вихованця багато хто відчуває почуття самотності. Намагаючись пояснити людям, у яких ніколи не було тварин, свої почуття, ви можете наштовхнутися на стіну нерозуміння. Не дивуйтеся, якщо вам порадять ставитися до цього простіше або завести нову тварину. Найкраще поговорити з людиною, яка теж нещодавно переніс таку втрату. Ви відразу знайдете спільну мову, і вам стане легше.
3
Намагайтеся зайняти себе якою-небудь справою: роботою, хобі, прогулянкою і т.д. Так ви відволічетеся від сумних думок і добре проведете час. Можливо, вам буде цікаво стати волонтером в розпліднику або притулку для бездомних тварин. Така робота не обов'язково повинна бути постійною. Досить просто приходити туди у вільний час.
4
Коли вам важко, не соромтеся плакати. Багато хто прагне тримати горе в собі, не показувати близьким свої емоції. Але від цього почувають себе тільки гірше. Коли ви плачете, вам стає легше.
5
Прекрасним способом поліпшити настрій може стати складання фотоальбому з вашим вихованцем - ви згадайте веселі та смішні моменти з різних етапів його життя. Напевно у вас скупчилися фотографії або відео, де є ваш улюбленець. Якщо їх немає, не турбуйтеся. Можливо, вам буде легше написати все, що ви пам'ятаєте про нього. Зробіть щоденник спогадів. Коли ви будете записувати туди чергову історію, ви будете посміхатися!
Корисна порада
Якщо ви відчуваєте в собі сили завести нову тварину, обов'язково це зробіть. Пам'ятайте - це не зрада і не зрада. Колишній вихованець назавжди зайняв місце у вашому серці!