Як скомпілювати файл довідки. програми для скомпілірованія файлів.

Однією з численних приємних особливостей операційних систем Windows є наявність в них вбудованої програми, що реалізує повноцінну довідкову систему. Цей додаток здійснює відображення сторінок документації, упакованих в файл спеціального формату (як правило, дані файл и мають розширення hlp). Таким чином, при програмуванні під Windows немає потреби піклуватися про реалізацію довідкової системи для своєї програми. Досить просто скомпілювати файл довідки.
Вам знадобиться
  • - Microsoft Help Workshop.
  • - файли статей довідки у форматі RTF;
  • - зображення до довідки у форматі BMP.
Інструкція
1
Створіть новий проект в Microsoft Help Workshop. У головному меню програми виберіть пункти "File" і "New ..." або скористайтеся клавіатурним скороченням Ctrl + N. Відобразитися діалог "New". В єдиному списку цього діалогу виділіть елемент "Help Project". Натисніть кнопку "OK". Відобразитися діалог збереження файл а. Перейдіть в ньому в директорію, де будуть знаходитися файл и проекту. Введіть ім'я файл а проекту. Натисніть кнопку "Зберегти".
2
Додайте в проект файл и формату RTF, вміст яких буде відображатися на сторінках довідки. Файли можна підготувати в Microsoft Office Word або Open Office Writer. У вікні проекту натисніть кнопку "Files ...". З'явиться діалог "Topic Files". Натисніть у ньому кнопку "Add ...". У отобразившейся діалозі виберіть файл формату RTF. Натисніть кнопку "Відкрити". Повторіть дану операцію для потрібної кількості файл ів. Натисніть кнопку "OK".
3
Додайте в проект зображення, які будуть використовуватися в довідці. Натисніть кнопку "Bitmaps ..." у вікні проекту. З'явиться діалог "Bitmap Folders". Натисніть у ньому кнопку "Add ...". З'явиться діалог вибору папок. Знайдіть і виділіть в дереві каталогів директорію, де знаходяться зображення у форматі BMP. Натисніть кнопку "OK". Повторіть дану дію для потрібної кількості директорій. Натисніть "OK" в діалозі "Bitmap Folders".
4
Створіть карту відображення ідентифікаторів статей довідки на числові значення. Натисніть кнопку "Map ...". У отобразившейся діалозі "Map" натисніть "Add ...". Введіть ідентифікатор статті, числове значення і коментар. Натисніть кнопку "OK". Повторіть дію для потрібної кількості статей довідки. Натисніть кнопку "OK".
5
Додайте набір синонімів ідентифікаторів статей. Натисніть кнопку "Alias ...". У діалозі "Topic ID Alias" натисніть кнопку "Add ...". У діалозі "Add Alias" введіть вихідний ідентифікатор, ідентифікатор, який буде використовуватися замість вихідного, а також коментар. Натисніть "OK". Повторіть дію для потрібної кількості ідентифікаторів статей довідки. Натисніть кнопку "OK".
6
Додайте в проект файл и даних, які увійдуть в результуючий файл довідки. Натисніть кнопку "Data Files ...". У отобразившейся діалозі натисніть кнопку "Add ...". Виберіть потрібний файл . Натисніть кнопку "Відкрити". Повторіть цю дію для потрібної кількості файл ів. Натисніть "OK".
7
Задайте опції проекту. Клацніть по кнопці "Options ...". У діалозі "Options" на вкладці "General" введіть ідентифікатор початкової сторінки довідки і заголовок вікна. На вкладці "Compression" вкажіть ступінь стиснення даних при компіляції. Перейдіть на вкладку "Sorting" і виберіть мову файл а допомоги. На вкладці "Fonts" виберіть бажаний набір символів і шрифти, використовувані в діалогових вікнах довідкової системи. Натисніть кнопку "OK".
8
Скомпілюйте файл довідки. У вікні проекту натисніть кнопку "Save and Compile". Дочекайтеся закінчення процесу компіляції. У робочій області програми буде відображено вікно зі статистичною інформацією. Переконайтеся у відсутності помилок. Результуючий файл довідки буде знаходитися в каталозі проекту, обраному при його створенні.