Як вивчити цифри дитині.

Завчання перших десяти цифр - серйозний інтелектуальний виклик для маленького чоловічка. Що тільки йому не доводиться вислуховувати від батьків і вчителів, що не відрізняються тактом і терпінням. Але ж так просто вивчити цифри , використовуючи ігри, вірші і дитячу цікавість.
Інструкція
1
Вишукувати цифри на вулиці. Дитина швидше знайде цифру п'ять, якщо увійде в образ розвідника або мисливця за цифрами. Замість механічної зубріння і вимотують каліграфічних вправ в дусі "риска, паличка, крючочек" майбутній Перельман отримує захоплюючу гру, розвиваючу спостережливість, зорову пам'ять і уява. Додатковий бонус - спілкування малюка і дорослого, застава здорових сімейних відносин у майбутньому.
2
Уособлення і персоніфікація. Замість плоских цифр дитина може уявити опуклих казкових особистостей зі своїми характерами, деталями зовнішності. У радянській мультиплікації і дитячій літературі сірі одиниці були смутними і злісними істотами, солдатами, стражниками, агресорами, які тягнуть школяра в пучину безграмотності. Червоні п'ятірки були важливими і добрими, в образі птахів або прекрасних жінок, чи не висхідних до архетипових образу богині-матері. Але не варто нав'язувати ці шаблони дитині. Він має повне право населити свій казковий світ арифметичними героями і антигероями. Малюк симпатизує цифрі вісім, бо вона добра, фіолетова і пахне огірочком? Ну, і прекрасно.
3
Розповісти історію про цифри, рахунку і математиків, які жили на зорі історії. Юні чомучки оцінять захоплююча розповідь про стародавні методах рахунки, про різні форми запису чисел і про роль чисел в житті людини. Це допоможе дитині зрозуміти доцільність його інтелектуальної праці (адже багато хто просто не можуть зрозуміти, навіщо їм це). Він відчує себе причетним до таємничого світу науки арифметики і їх старших сестер - алгебри, астрономії та географії.
Як допомогти дитині вивчити цифри ? Існує неймовірна кількість теорій і методів, що застосовуються в цьому досить відповідальному і потрібній справі, проте ми спробували з'ясувати, які ж хитрощі і прийоми найефективніші. Отже, допомагаємо дитині вчити цифри !
Інструкція
1
Без музики не обійтися! Допоможіть вашому чаду вибравши або навіть придумавши пісеньку з перерахуванням цірф. Що цікаво - спочатку дитині зовсім необов'язково знати, який саме цифрі відповідає кожне виспівували слово, дозвольте йому спочатку ознайомитися з назвами. А потім, через деякий час, просто показуйте йому картинки із зображеннями цифр під час пісні!
2
Візьміть яскраві картонні картки і намалюйте на кожній з них цифри , а на зворотному боці напишіть їх назви. Ці картки можна використовувати як під час пісеньок, так і для тренування пам'яті малюка - після ознайомлення просите його вгадати і згадати, що за слово або символ зображені на зворотному боці.
3
А тепер навчіть дитину відтворювати цифри на папері і сприймати їх на слух - дайте йому яскравий фломастер, лист і називайте цифри навмання. Це допоможе дитині співвідносити назви чисел та їх символізації.
4
Не обмежуйтеся тільки лише регулярними щоденними заняттями, а влаштовуйте ігри-тренування протягом усього дня. Наприклад, поки ви готуєте вечерю, попросіть дитину перерахувати весь посуд на столі. Або укладаючи покупки в машину, попросіть чадо перерахувати ближні машини на парковці. Вважати під час руху теж дуже корисно - тому нехай ваш малюк вважає, припустимо, кожну зустрінуту на прогулянці собаку або світлофор, це зміцнює і тренує пам'ять.
5
Як не дивно, але класифікація об'єктів теж може бути пов'язана з умінням рахувати! Таким чином, поділ червоних і жовтих іграшок на групи і подальший їх перерахунок допоможе вашій дитині краще запам'ятовувати цифри та їх значення, а потім переходити до більш складних комбінацій - від 11 до 20, від 21 до 99, і так далі.