Як вийняти дисковод. дисковод пристрій.

Буває, що в ваш CD/DVD- дисковод потрапив сторонній предмет, і так просто його дістати не вдається. Або вам потрібно віднести в ремонт пристрій зчитування дисків, або просто замінити його на іншого. У всіх цих випадках доведеться виймати дисковод з комп'ютера.
Вам знадобиться
  • Викрутка
Інструкція
1
Вимкніть комп'ютер. Зніміть з нього кришку, або обидві бічних панелі, це залежить від конструкції корпуса. Доступ вам буде потрібно і справа, і зліва.
2
Подивіться на дисковод з внутрішньої сторони. Від нього йде широкий шлейф на материнську плату. Зверніть увагу на те, що до цього шлейфу може бути підключено ще один пристрій - інший дисковод або жорсткий диск. Тоді висмикніть шлейф з дисковод а, але залиште з'єднання іншого пристрою з материнською платою. Іноді при висмикуванні одного роз'єму, трохи висмикують і другий, але цього вистачає для втрати контакту. Проконтролюйте цей момент. А якщо до шлейфу підключений тільки ваш дисковод , то висмикніть шлейф, як з материнської плати, так і з дисковод а і приберіть з комп'ютера.
3
На дисковод е є ще маленький роз'єм від блоку живлення. До нього йдуть кілька різнокольорових дротів. Цей роз'єм просто витягніть з дисковод а і підв'яжіть до джгута проводів живлення, щоб не бовтався. На самому блоці живлення нічого виймати не треба.
4
Відверніть гвинти з боків дисковод а, якими він кріпиться до шасі. Тут уже як пощастить. Зазвичай доступ до гвинтів досить простий, але буває, що вимовите пару добрих слів на адресу виробників вашого комп'ютера. Акуратно, намагаючись нічого іншого не зачепити, дістаньте дисковод з корпусу. Якщо дістаєте надовго, утворену пролом закрийте заглушкою. Закрийте кришку.
5
дисководів у вас немає, але BIOS комп'ютера про це не знає. Якщо ви надовго видаляєте дисковод , то бажано відключити його ще й в BIOS. Якщо ви вмієте налаштовувати BIOS, відключіть там дисковод . Якщо не вмієте, то і не намагайтеся, покличте фахівця. Але якщо ви цього взагалі не зробите, нічого страшного не трапиться. Просто при завантаженні комп'ютер буде витрачати кілька секунд на те, щоб при опитуванні пристроїв дочекатися відповіді від дисковод а, і це незначно збільшить завантажувальний час.
Корисна порада
Якщо у вас є дисковод для гнучких дисків і виникла необхідність витягти його з корпусу, застосовуйте той же алгоритм дій.