Як відновити систему за допомогою консолі відновлення.

Нерідко трапляються ситуації з комп'ютером, коли система просто не хоче завантажуватися або відбуваються різні збої в програмах і процесах. Чи не досвідчені користувачі при це не знають що робити. Однак не варто впадати у відчай, тому що дану ситуацію можна вирішити за невеликий проміжок часу.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - права доступу.
Інструкція
1
Якщо ваш комп'ютер постійно перезавантажується, вимикається, виникають помилки в системі або просто втрачена інформація невідомими способами, можна все відновити. В операційній системі існує спеціальна вбудована програма, яка дозволяє повернути весь процес на більш ранній період роботи. На при заходів, ви можете повернути документи, які були видалені пару днів назад або відновити програми, які працювали тиждень тому.
2
Зайдіть в меню «Пуск». Далі натисніть на вкладку «Усі програми» і виберіть пункт «Стандартні». Знайдіть графу під назвою «Службові» і «Відновлення системи». Це і є вбудована утиліта, яка дозволяє відновлювати операційну систему на більш ранній період роботи. Перед вами з'явиться вікно, в якому буде два пункти. Вибираєте «Відновлення на ранній період роботи». Далі буде представлений список дат, на які можна буде провести відновлення.
3
З цією операцією проблем не виникне навіть у початківців користувачів, так як при сутствует зрозумілий інтерфейс, представлений у вигляді невеликого календаря. Вибираєте дату, на яку буде повернута робота комп'ютера. Натискаєте на кнопку «Далі». Потрібно буде повторно підтвердити відновлення. Комп'ютер автоматично перезавантажиться. При цьому перезавантаження буде відбуватися набагато довше. Ви будете бачити весь процес відновлення на моніторі комп'ютера. Як тільки він закінчиться, комп'ютер сам включиться.
4
Також варто відзначити, що відновлення системи не завжди може працювати коректно. У деяких випадках виникають помилки. Якщо все пройде вдало, система після перезавантаження сповістить вас про це. У разі виникнення помилок натискаєте на кнопку «Відзначити відновлення» і пробуєте зробити дану операцію на більш ранній період.