Як наносити бронзери для тіла.

Рівний бронзовий загар прикрашає людину, робить її тіло привабливіше і гарніше, але далеко не у кожного є можливість з'їздити на море - і крім того, багато дівчат мають чутливу тонку шкіру, яка легко згоряє під яскравим сонцем. У цьому випадку домогтися гарного ефекту засмаги можна за допомогою спеціального бронзера , що безпечний для шкіри і зберігає темний відтінок засмаги на якийсь час. Для того щоб штучний загар виглядав красиво, потрібно навчитися правильно наносити бронзери на шкіру.
Інструкція
1
Пам'ятайте про те, що справжній сонячний загар має золотистий матовий відтінок. Він не повинен блищати, тому купуйте матовий бронзер, у якого немає мерехтливого і блискучого ефекту. Блискучий засмага не буде виглядати натуральним.
2
Підбирайте бронзер уважно, стежте за тим, щоб його текстура відповідала типу вашої шкіри. Правильний підбір бронзера так само важливий, як підбір рум'ян, пудри і тонального крему - він повинен природно поєднуватися з кольором і типом вашої шкіри, щоб засмага виглядав природно. Якщо у вас суха шкіра, використовуйте бронзер у вигляді лосьйону, а якщо шкіра жирна - вам допоможе бронзер у вигляді гелю.
3
Наносячи бронзер на шкіру, намагайтеся покривати однаковим рівномірним кількістю кошти не тільки частини тіла, а й обличчя. Обличчя і шия не повинні контрастувати з іншим тілом, але при цьому вони і не повинні бути занадто темними.
4
Надто темний загар при природній світлій шкірі буде виглядати чужеродно. З цієї причини прагніть не наносити занадто багато засобу на шкіру - бронзер не повинен створювати нового відтінку, він лише повинен підкреслити основний тон вашої шкіри і створити легкий ефект засмаги.
5
Підкреслити додатково бронзерів варто тільки вершини скул і перенісся. Наносите бронзер широким пензлем, щоб розподілити його рівномірно, роблячи легкі дотики до шкіри. Завжди наносите бронзер перед тим, як наносити макіяж, інакше готовий макіяж, покритий бронзерів, буде виглядати занадто важко.
6
Вибирайте правильний тон бронзера . Його відтінок повинен бути натуральним, відповідним кольором засмаглою шкіри - а значить, уникайте занадто помаранчевих, червоних, золотих і коричневих відтінків. Підбирайте для своєї шкіри бронзер відповідного м'якого відтінку, в якому повинні переважати рожеві і мідні тони.
7
Перед тим, як купувати бронзер, нанесіть його на руку і подивіться, чи відповідає він вашій шкірі.