Як склеїти два avi файлу.

Ви привезли з відпустки море приємних вражень і стільки ж коротких відео. Природно, набагато зручніше склеїти ці відео в один файл і показати все відразу, а не просити друзів почекати, поки ви знайдете наступний файл. Із завданням склеїти кілька avi файлів прекрасно впорається будь-який відео редактор, включаючи ті, які поставляються в комплекті з камерами.
Вам знадобиться
  • - Програма MotionDV Studio;
  • - файли avi.
Інструкція
1
Підготуйте файли avi для обробки. Для цього зберіть їх в одну папку.
2
Завантажте файли, які збираєтеся склеїти, у відео редактор. Щоб це зробити, клікніть лівою кнопкою миші по кнопці Add Folder («Додати папку»), яка знаходиться в правій верхній частині вікна програми. У вікні Create new folder («Створити нову папку») клацніть по значку папки в правій частині вікна. У вікні провідника виберіть папку, в яку збережені ваші avi, і клацніть по кнопці ОК.
3
Додайте склеювані файли на шкалу часу. Для цього клацніть по кнопці Switch view («Переключити вид»), яка знаходиться в нижній частині вікна відео редактора зліва від шкали часу. Тепер кожен з склеюваних avi буде відображатися однією піктограмою на шкалі часу. За допомогою миші перетягніть файли на шкалу часу. Можете поступити простіше: клацніть лівою кнопкою миші по першому файлу, натисніть клавішу Shift і клацніть мишею по останньому файлу. Клацніть лівою кнопкою миші по кнопці Add to edit track, яка знаходиться над шкалою часу в нижній частині вікна програми.
4
Вставте перехід між файлами , якщо вважаєте за потрібне. Для того щоб це зробити, клацніть правою кнопкою миші по піктограмі з буквою «Т», яка з'явилася на стику двох ваших avi файлів. Виберіть команду Add transition ("Додати перехід»). У вікні, виберіть перехід, якшо лівою кнопкою миші по його піктограмі. Потягнувши за повзунок під вікном Preview, ви зможете побачити, як виглядатиме мереход між двома вашими відео. Перетягуючи повзунок Transition time («Час переходу»), ви можете збільшити або зменшити тривалість переходу. Натисніть кнопку ОК.
5
Збережіть відео на жорсткий диск свого комп'ютера. Для цього наведіть покажчик курсору на кнопку Output в лівій частині вікна програми. В меню оберіть File output. У вікні налаштувань файлу вкажіть ім'я цього файлу в поле File name («Файл»). В списку Format («Формат») виберіть потрібний формат. За замовчуванням відео зберігатиметься в ту ж папку, де лежать вихідні файли.Нажміте на кнопку File output і дочекайтеся закінчення процесу збереження файлу.
Навіть у користувача комп'ютера, дуже далекого від редагування відео, може виникнути необхідність об'єднати два avi- файлу . Наприклад, це можуть бути уривки відеозйомки на цифровий фотоапарат чи мобільний телефон, з яких хочеться зробити повноцінний сюжет. Для цієї мети використовуються спеціальні програми.
Інструкція
1
Скачайте програму-редактор відео. Кращим вибором для початківця користувача буде Movavi Video Suite версії 10 і вище. Це простий і зручний конвертер з можливістю об'єднання відеороликів. Також до плюсів програми можна віднести підтримку дуже великого числа відеоформатів і наявність безкоштовного пробного періоду використання. Якщо вам зрідка потрібно з'єднувати фрагменти записів, складно придумати більш простий і ефективний інструмент. Для любителів повного контролю в процесі монтажу можна порекомендувати утиліту VirtualDub - потужний інструмент для повноцінної обробки відеоматеріалу.
2
Встановіть обрану вами програму. Запустіть файл установника подвійним клацанням і відповідайте на питання майстра. Нічого складного робити не потрібно, просто натискайте кнопку Next або "Далі" доти, поки не побачите кнопку «Готово»/Finish. Натисніть її, і установка буде закінчена.
3
Запустіть програму з ярлика на робочому столі або з меню "Всі програми". Прочитайте повідомлення про те, що це пробна версія і погодитеся з умовами використання - натисніть кнопку ОК. Тепер знайдіть на жорсткому диску відеоролики, які ви хочете об'єднати. Перетягніть їх в основну частину вікна програми.
4
Інший варіант: натисніть кнопку «Файл» в лівому верхньому кутку програми Movavi Video Suite. Клацніть лівою кнопкою миші по пункту «Відкрити відео» і вкажіть файл, який повинен бути першим в підсумковому відео. Потім повторіть цю операцію і виберіть другий avi-файл. Відзначте прапорцями обидва файли у вікні програми. У правій частині вікна є область перегляду відео. Натисніть кнопку Play, щоб переглянути фрагмент відео і перевірити правильність вибору. Трохи вище кнопок керування ви побачите смужку з двома мітками-повзунками. З їх допомогою можна вибрати початок і кінець фрагмента для об'єднання.
5
Налаштуйте параметри кодування. У нижній частині програми, зліва, є два випадаючих списку і кнопка «Налаштування ...». Виберіть відповідний формат підсумкового відео. Виберіть тип AVI у верхньому списку і конкретний кодек в нижньому списку. Якщо не знаєте, що вибрати, вкажіть AVI відео. Потім натисніть кнопку «Налаштування» і відзначте пункт «Як у вихідного». Тоді ваше відео залишиться в тому ж дозволі.
6
Натисніть кнопку «Об'єднати» в правій частині вікна програми. Розпочнеться робота над файлами, яка займе від декількох хвилин до декількох годин. Не завершуйте процес об'єднання, щоб уникнути помилок і проблем з програмою.