Як використовувати дифузор. Як застосовувати діфузер на дуже довге волосся.

Для того щоб створити помітну і яскраву зачіску, не обов'язково відвідувати салон краси - якщо у вас є фен з дифузором , ви легко зможете навчитися робити найрізноманітніші зачіски в домашніх умовах.
Інструкція
1
У більшості випадків, користуючись феном, дівчата не використовують і половини його можливостей, в той час, як дифузор допоможе вам створити об'ємну і пишну укладання без зайвої витрати часу. Дифузор - це кругла і широка насадка на фен, яка нагадує розтруб з дрібними отворами або пластину з пластиковими зубцями. Коли ви сушіть волосся дифузором , гаряче повітря рівномірно розсіюється, волосся при сушінні менше травмуються, процес стає щадним і зберігає силу і здоров'я вашого волосся.
2
Для того щоб зробити за допомогою дифузора пишну укладання, нанесіть на тільки що вимите вологе волосся невелику кількість пінки для укладання, а потім розподіліть пінку по всій довжині до самих кінчиків волосся.
3
Зачіску з нанесеною пінкою для укладання просушіть дифузором з порожніми пластиковими зубцями, піднімаючи волосся біля коріння.
4
Крім того, ви можете використовувати дифузор для сушіння волосся, якщо вдавалися до хімічній завивці - дифузор допоможе зберегти пружні локони надовго, а завиті волосся будуть виглядати ще об'ємніше. Залежно від того, хочете ви збити кучері, або навпаки випрямити волосся, використовуйте насадку-дифузор з вібруючими зубчиками або з розчісуючою ефектом.
5
Якщо у вас довге волосся, придбайте дифузор з довгими і гладкими зубцями, а якщо волосся коротке, вам підійде дифузор з короткими «пальчиками». Підсилити ефект від сушки допоможуть пінки, гелі та муси для укладання з різним ступенем фіксації.
6
Переведіть голову вниз, наносите на волосся засіб для укладання й просушуйте волосся дифузором - зачіска здивує вас своїм обсягом. Після сушіння не розчісуйте волосся, щоб обсяг не зник.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=y-yFKND8Dr8