Як в'язати рукав на светр. в'язання рукава спицями.

Рукав у виробі повинен підтримувати загальний його стиль. А значить, рукава можуть бути найрізноманітнішими: прямі, завужені або навпаки розкльошені донизу, короткі або довгі, і багато інших. Будь рукав, що зустрічається в шиття, можна виконати і на спицях.
Вам знадобиться
  • пряжа, спиці, інструкція до в'язаному виробу
Інструкція
1
Для початку визначте, який саме рукав вам потрібно виконати. Для цього прочитайте інструкцію, в ній повинно бути вказана довжина і форма рукава. Визначте, простий рукав або втачной. Втачной виконувати складніше, так як він має у верхній частині закруглену форму. Простий рукав має як правило форму трапеції без будь-яких заокруглень.
2
Визначте, яким чином має в'язатися рукав. Рукава виконуються знизу вгору, зверху вниз, справа наліво або навіть по діагоналі. Найчастіше рукав в'яжуть знизу вверх.Наберіте необхідну кількість петель. Зручніше в'язати одночасно два рукави, тому від окремого клубка наберіть стільки ж петель.
3
Почніть в'язати рукав гумкою 1х1 або 2х2. Гумка 1х1 в'яжеться наступним чином: зніміть кромочную петлю, потім пров'яжіть петлю лицьовій, наступну - виворітного, чергуйте петлі до кінця ряду. Петлі наступних рядів в'яжіть так, як на вас дивляться петлі попереднього ряду. Гумка 2х2 виконується так само, тільки чергуються 2 лицьові і 2 виворітні петлі.
4
Коли ви зв'яжете необхідну кількість рядів гумки, перейдіть до основного візерунку рукава. Як правило рукав розширюється від основи, тому в наступних рядах з певною періодичність необхідно робити додавання. Додавання робляться симетрично шляхом накидання скрученої петлі на спицю на початку і в кінці ряду. Як часто робити додавання залежить від товщини пряжі і спиць, візерунка і щільності в'язання, тому необхідно суворо дотримуватися вказівок інструкції вязанного вироби.
5
Коли рукав досягне потрібної довжини (як правило вона дорівнює довжині руки від зап'ястя до пахви), є два варіанти дій. Якщо ви в'яжете простий рукав, то всі петлі закриваються і деталь вважається готової до складання. Якщо необхідно отримати втачной рукав, то далі необхідно робити убавленія для формування оката рукава - кількість і частота убавленій вказується в інструкції.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BrLZ6vmHV3c
Зверніть увагу
Ось спинка і перед вироби вже готові, і потрібно переходити до наступної частини роботи - в'язці рукава, правда, іноді в'язання вироби починається з рукава. Рукава бувають найрізноманітнішими: короткими і довгими, прямими і звуженими, однотонними і різноколірними, з рюшами, розрізами. Як в'язати рукав спицями.
Корисна порада
В'язання рукава зверху Коли у нас готові і перед і спинка - з'єднуємо плечові шви. Тепер з кромок будемо набирати петлі для нашого майбутнього рукава. Зверніть увагу, Як входить в перехрещення спиця при в'язанні з виворітного боку роботи - вона входить з лицьового боку, тобто як би ззаду ... ми підхоплюємо нитку, і пров'язуємо як звичайну виворітну!