Як заманити покупця.

Торгівля з кожним роком стає все важче і важче для засновників магазинів і фірм - через велику конкуренцію все більш актуальною стає проблема залучення покупців, і власники магазинів нерідко ламають голову над тим, як зробити свій магазин привабливіше для відвідувачів, а також над тим, як досягти максимальної конкурентоспроможності свого закладу. Існує ряд прогресивних методик, які дозволять залучити в магазин більше покупців, так як вони перетворюють покупку речей в цікавий і приємний процес.
Інструкція
1
Західні магазини недавно ознайомилися з цікавим нововведенням - інтерактивними вітринами. Встановивши інтерактивну вітрину на свій магазин, ви, безсумнівно, привернете до нього увагу. Найкращим варіантом для цього буде та вітрина, яка дозволить будь-якій людині вибрати на інтерактивному екрані відповідну модель одягу, розглянути каталог вашої фірми, порівняти ціни на товари, дізнатися більше про акції і знижки. Також великою привабливістю для покупців володіють тривимірні білборди, що демонструють оригінальну і об'ємну рекламу.
2
Ви зможете серйозно виділитися серед конкурентів, якщо відкриєте онлайн-примірювальну для свого магазину - багато західних магазини одягу мають веб-сайти, на яких будь-яка людина може підібрати різні предмети одягу та аксесуарів з каталогу, поєднати їх і «приміряти» на власну фотографію або тривимірну фігуру манекена.
3
Для того щоб спростити для покупців процес придбання речі, встановіть в магазині настінні сканери, за допомогою яких в будь-який момент покупець зможе дізнатися, скільки коштує та чи інша річ, на якій він не знайшов цінника.
4
Ще одним просунутим методом залучення людей в магазин є «розумні» примірочні - для цього потрібно встановити в примірочних інтерактивну камеру, яка буде показувати людині його вигляд з усіх боків, щоб він міг зрозуміти, як річ виглядає на ньому не тільки спереду, але і ззаду.
5
Сформуйте гнучку цінову політику - часті акції, знижки та дисконтні програми зроблять магазин улюбленим місцем для шопінгу у будь-якої людини.
6
Крім того, щоб магазин був дійсно конкурентоспроможними, розміщуйте його в місці великого скупчення відпочиваючих людей - в центральних районах міста, на жвавих вулицях, поруч з кафе і ресторанами, і особливо, поруч зі станціями метро. Добре, якщо поруч з магазином будуть розташовуватися статусні заклади, які також можуть стати привабливим елементом для вашого контингенту - якщо магазин молодіжний, то це може бути недорога кав'ярня, а якщо магазин дорогою, то це може бути дорогий ресторан або клуб.
7
Працюйте над хорошим іміджем магазину, над різноманітністю асортименту і грамотної ціновою політикою, і від покупців не буде відбою.