Як зробити ярлик на програму.

Напевно, у кожного користувача ПК є свій набір програм, якими він користується кожен день. Але коли день у день бачиш одні й ті ж ярлики , з'являється бажання внести хоч якесь розмаїття. А що робити, якщо готові варіанти іконок не влаштовують? Намалювати іконку самим! Це не відніме у вас багато часу.
Інструкція
1
Для створення свого ярлика зовсім не обов'язково встановлювати собі такі багатофункціональні пакети для роботи з графікою, як Photoshop або безкоштовний GIMP, хоч це, в принципі, теж не складно. Більш розумним рішенням буде використання вузькоспеціальних програм для створення іконок.
2
Скачайте собі програму «Студія іконок». Встановіть її на комп'ютер. Після установки, при першому запуску, ви побачите попередження про те, що дана програма дається в безкоштовне використання лише на 30 днів. Однак немає необхідності відразу купувати реєстраційний ключ. Після закінчення терміну пробного періоду видаліть вашу програму і скачайте її заново, після установки отримавши ще 1 місяць безкоштовного використання.
3
Вибирайте необхідні вам настроювання при першому запуску програми, просто натискаючи кнопку «Ок». Втім, загострити увагу слід тільки на останньому діалоговому вікні, де вам буде запропоновано вибрати розмірність майбутньої картинки і її колірну гамму. Після вибору даних налаштувань ви потрапите у вікно безпосереднього створення нової картинки.
4
Оберіть пункти меню «Файл» - «Зберегти» після створення іконки і збережіть файл у потрібному місці.
5
Перейдіть в область робочого столу і виберіть ярлик, який ви хотіли б замінити на свій. Натисніть по ярлику правою кнопкою миші, викликавши контекстне меню. В меню використовуйте пункт «Властивості» (останній у списку). Перед вами відкриється вікно редагування параметрів обраної іконки.
6
Натисніть на кнопку «Змінити значок» на вкладці «Ярлик» (ця вкладка відкривається за замовчуванням).
7
Оберіть файл ярлика у вікні шляхом натискання кнопки «Огляд». Після того, як іконка буде завантажена, вона з'явиться в списку доступних ярликів. Виберіть її та натисніть кнопку «ОК», після чого ви помітите, що в первинному вікні налаштувань параметрів ярлика буде відображатися створений вами значок.