Як зробити сферу.

Сферу можна зробити з паперу. Така сфера підійде для ялинкової іграшки. Однак, щоб зробити справжню сферу, папір не годиться. Спробуємо зробити її з ... ниток.
Вам знадобиться
  • Папір, нитки, клей, кулька.
Інструкція
1
Варіант 1. Потрібно вирізати шістнадцять однакових кіл. Потім відігнути їх частини, як показано пунктирною лінією на верхній частині креслення. Після чого необхідно склеїти відігнуті частини між собою. У будь-якому місці, де трикутники з'єднуються, потрібно прив'язати нитку (якщо сферу планується абикуди повісити) .Такі сфери добре використовувати як оригінальних ялинкових іграшок, особливо, якщо робити їх з оксамитової бумагі.Вместо кіл можна використовувати п'ятикутники. Такі сфери виглядають ще цікавіше, особливо іграшки невеликого розміру.
2
Варіант 2. Щоб виготовити таку сферу не знадобиться навіть клей. Досить вирізати з щільного паперу три кола і розмітити їх так, як показано на нижній частині креслення. Третє коло згинається навпіл і вставляється в отвір у другому круге.После цього потрібно розгорнути згорнутий аркуш і поєднати на ньому другий і третій круги. Потім лист згинається посередині, а краї першого кола отгибаются і в центр утворився отвори вставляються другий і третій кругі.После чого всі кола розгортаються.
3
Варіант 3.Конечно, вищенаведені варіанти, хоча і прості у виготовленні, не є сферами в строгому сенсі слова. Якщо потрібна справжня сфера, то її можна виготовити з ніток.Для виготовлення «нитяною» сфери знадобляться ножиці, круглий повітряну кульку, котушка ниток, клей ПВА і пластикова посуда.В пластикову посудину наливається клей і вода в пропорції приблизно три до одного і ретельно перемішується . Потім надувається повітряна кулька. Нитки розмотуються і кладуться в миску з розведеним клеєм, де витримуються протягом п'яти хвилин. Після того, як нитки просочаться розведеним клеєм, кулька ретельно ними обмотується. При цьому необхідно стежити, щоб шар ниток був рівномірним і не залишилося просвітів. Через добу сфера готова. Досить витягти кульку, попередньо проткнув його голкою.