Як підготувати гірські лижі.

Катання на гірських лижах - захоплююче хобі і захоплюючий спорт, але рано чи пізно кожен рік зима завершується, настає теплий сезон, і лижі доводиться прибирати до наступної зими. Для того щоб лижі прослужили вам довше, їх важливо правильно зберігати в період бездіяльності - і для цього кожному шанувальнику гірськолижного спорту потрібно навчитися готувати лижі до літнього «відпочинку».
Інструкція
1
Для початку очистіть лижі від бруду і протріть окремо самі лижі , кріплення, палки та черевики. Перемішайте зубний порошок і нашатирний спирт до консистенції рідкої сметани і очищайте поверхню лиж змоченими в суміші паперовими серветками. Склад одночасно очистить лижі від бруду і відполірує їх.
2
Після чистки ще раз протріть лижі двічі - спочатку вологою ганчіркою, а потім сухою. Спеціальним розчинником видаліть з нижньої площини лиж мастило для ковзання. Внутрішні черевики дістаньте і просушіть, зовнішні черевики досить добре вимити і також висушити.
3
Перед тим як послаблювати пружини кріплень, перепишіть в блокнот значення індикаторів, а потім звільніть пружини, знімаючи з них напругу. Ніколи не зберігайте лижі в літній період з пружинами задніх кріплень, які перебувають в зведеному стані.
4
Звільнивши пружини, нанесіть на ковзаючу площину кожної лижі товстий шар парафіну. Також можна використовувати для цього спеціальну лижну мазь. Натріть маззю канти.
5
Внутрішні черевики після повної просушки вставте в зовнішні черевики, заповніть черевики зсередини зім'ятими газетами, а потім застебніть пряжки, застібки. Тепер лижне спорядження можна прибирати на сезонне зберігання.
6
Зберігати лижі можна в приміщенні, в якому немає сильних перепадів температур і вологості. Встановіть лижі для зберігання вертикально, носками вгору, і не пов'язуйте їх разом. Палкою не підвішуйте, а поставте поруч. Лижні черевики поверніть підошвами вгору.