Як вибрати м'яч для фітнесу. м'ячі для фітнесу Як вибрати.

Великий гумовий м'яч для фітнесу, або фітбол - це те, що може перетворити рутинні спортивні тренування в приємний і легкий процес. Такі м'яч і використовуються в фізіотерапії вже досить давно, так як тренування з фітболом не шкодять суглобам, вони повністю безпечні, і при цьому вкрай ефективні.
Інструкція
1
Для того щоб тренування приносили користь і задоволення, важливо правильно підібрати м'яч для фітнесу відповідно до вашого ростом і комплекцією. М'ячі для фітнесу бувають різних розмірів - їх діаметр варіюється від 45 до 85 см. Залежно від розміру, м'яч може витримувати різне навантаження - маленькі м'яч і витримують 300 кг, а великі можуть витримувати навантаження до 1000 кг.
2
Вибираючи фітбол, орієнтуйтеся на свої індивідуальні параметри. Сядьте на гімнастичний м'яч і перевірте, чи знаходяться ваші стегна на одному рівні. Якщо м'яч підходить вам за розміром, стегна повинні бути або на одному рівні з колінами, або трохи вище колін. Різниця не повинна бути великою, тому для маленького росту не підходять занадто великі м'яч і.
3
Жорсткість м'яч а підбирайте відповідно до своїх побажань - чим жорсткіше м'яч , тим більше опору ви будете відчувати при тренуваннях. Якщо ж ви хочете, щоб тренування були більш легкими, вибирайте м'який м'яч , який рекомендується новачкам.
4
Якщо ваш зріст нижче 150 см, вам підійде м'яч діаметром 45 см. М'ячі діаметром 85 см підходять дуже високим людям, зростання яких досягає двох метрів. Для середнього зросту підійдуть м'яч і проміжного діаметра.
5
надуваючи м'яч , що не наповнюйте його дуже великою кількістю повітря. При оптимальному рівні надути, м'яч буде стійко тримати вас, коли ви сядете на нього. Сядьте на м'яч і перевірте, чи зручно вам - якщо ви скочується, значить, м'яч передулі. Якщо ж ви, навпаки, провалюєтесь, значить м'яч надутий недостатньо.
6
Якість матеріалу, з якого виготовлений м'яч , також дуже важливо для подальшої роботи з ним - зверніть увагу на те, чи є матеріал максимально міцним і еластичним. Якщо м'яч буде проколот, при такому рівні еластичності він здується, а не вибухне, а це робить його більш безпечним.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RK1VpxVL--w
Серед футбольних симуляторів існує два найбільших конкуруючих бренду: FIFA і Pro Evolution Soccer. Ігри відрізняються один від одного настільки, наскільки можуть відрізнятися футбольні проекти: схема управління, режим кар'єри, поведінка гравців і навіть установка додаткових м'ячів має свої особливості, які потрібно враховувати.
Інструкція
1
Щоб встановити модифікацію на PES скачайте програму Kitsaver для відповідної версії гри (вона позначається двома цифрами, відповідними році). Встановіть сам продукт на робочий стіл, а папку kitsaver скопіюйте в директорію з грою.
2
Скачайте додатковий м'яч і перемістіть папку # .img (де # - назва м'яча) в папку kitsaver -> Example -> root -> img. Якщо однойменна директорія вже існує, то скопіюйте в неї тільки .bin-файли завантаженого доповнення.
3
Запустіть manager.exe з директорії kitsaver і клікніть Attach - це підключить файли програми до гри. Запустіть PES: серед інших варіантів вибору м'ячів з'являться викачані вами.
4
Для установки м'ячів в FIFA скачайте і встановіть FIFA # Texture Editor. # - Рік випуску, відповідний назві продукту.
5
За допомогою редактора текстур відкрийте файл розширення .big, що знаходиться в папці з грою.
6
За допомогою вбудованого пошуку знайдіть текстуру м'яча, ввівши запит ball, і виберіть найбільш підходящу для заміни варіацію. Запам'ятайте назву текстури.
7
Активуйте файл .big. Це значить, що вміст архівованого файлу «витягне» в директорію гри.
8
Все ще перебуваючи в редакторі текстур виберіть пункт меню «Файл» -> «Відкрити» і перейдіть в каталог Game/Data/sceneassets/ball. Там знайдіть текстуру, назва якої запам'ятали раніше і відкрийте її.
9
Виберіть пункт меню Import texture і знайдіть файл текстури м'яча, попередньо скачаний і розпакований в будь-яку папку. Це замінить нинішній вигляд снаряда на новий - при цьому старий буде безповоротно видалено.
10
Якщо ви хочете уникнути труднощів з установкою доповнень - завантажуйте м'ячі з «автоматичної установкою», які можна знайти на будь-якому фанатському форумі. Очевидним мінусом такого способу є те, що ви не контролюєте процес заміни, а тому можете випадково видалити один з раніше встановлених м'ячів.