Як вивчити вищу математику.

Вища математика здавна наводить страх і нудьгу на недбайливих студентів. «Це вам не вища математика» - говорять тоді, коли хочуть пояснити, що питання цілком по зубах середньостатистичному громадянину. А чи можна взагалі вивчити вищу математику ?
Інструкція
1
Визначтеся з напрямом сучасної технічної та загальнонаукової думки, яке вас найбільше цікавить. Після цього вам буде легше визначитися і з розділами вищої математики. Наприклад, якщо ви зацікавилися теорією вірогідності, то вам ніяк не обійтися без основ математичного аналізу (диференціальні та інтегральні обчислення та ін.), А теорія відносності неможлива без знання дискретної математики. Визначте і рівень вивчення, рухайтеся від простого до складного.
2
Якщо вам при вивченні вищої математики незрозумілі якісь терміни, знайдіть їх визначення в підручниках і математичних словниках та енциклопедіях. Прочитайте їх визначення і спробуйте пов'язати їх зі своїм словниковим запасом, щоб потім їх легше було запам'ятати.
3
Якщо у вас більш розвинена слухова пам'ять, ніж зорова, читайте параграфи і розділи вголос або попросіть когось почитати їх. Складайте плани-конспекти з кожної теми.
4
Якщо в процесі вивчення вищої математики виявилося, що у вас є прогалини в знанні елементарної математики, найміть шкільного репетитора і освойте в екстреному порядку і це курс.
5
Після ретельного вивчення кожної теми, виконуйте письмові завдання по темі (якщо ви використовуєте навчальні посібники). У тому випадку, якщо ви вирішили освоїти вищу математику по словників і довідників, спробуйте скласти завдання самостійно чи все ж купите збірник вправ, затверджений Міністерством освіти і науки.
6
Після вивчення кількох тем, попросіть друзів або родичів перевірити вас хоча б за підручником чи довідником, влаштувавши, таким чином собі маленький іспит. По можливості зверніться до тих з них, хто свого часу вивчав цей курс. Чи не продовжуйте курс до тих пір, поки не будете орієнтуватися в уже вивчених темах.
7
Якщо ви не змогли самостійно освоїти курс або навіть розділ вищої математики, зверніться за допомогою до компетентних репетиторів, найкраще до професорів вузів, які викладають цей предмет.