Як говорити про багатство.

Зараз поширена думка, що якщо говорити про багатстві , то воно прийде у ваше життя. Багато хто намагався використовувати даний спосіб для залучення грошей. У когось був позитивний результат, при чому дольной значний, а у кого-то навпаки, не відбувалося ніяких змін. Справа в тому, що необхідно говорити про багатстві , дотримуючись певних правил.
Інструкція
1
При розмові використовуйте слова, що позначають багатство, гроші, шик, без вживання частки «не». Всесвіт не розрізняє дану частку. Так, якщо ви замість «Я багата людина» вимовляєте «Я не бідна людина», то і отримаєте в результаті злидні.
2
Навіть, якщо ви ще не є сильно забезпеченою людиною, говорите про багатстві впевнено. Не можна давати співрозмовнику приводу запідозрити, що ви сумніваєтеся у своїх словах, і не знаєте, чи буде взагалі коли-небудь це багатство у вашому житті.
3
Говорячи про багатстві , використовуйте форму теперішнього часу. Це пов'язано з тим, що наприклад, фразу «Я буду в майбутньому багатий» Всесвіт не зрозуміє і так і залишить ваш запит нездійсненим. Завжди вимовляєте «Я забезпечена людина», «У мене багато грошей», «Я завжди маю достатню кількість грошей на покупку потрібних речей» і т.д.
4
Не соромтеся просити у всесвіті те, що ви дійсно хочете, а не те, що як вам здається, у вас коли-небудь буде. Якщо хочете шикарний триповерховий особняк, то і говорите про нього, а не про маленькому будиночку. Інакше, коли ваш запит здійсниться, ви не отримаєте ні задоволення, ні того, що насправді хотіли.
5
Не використовуйте в своїх фразах слово «хочу». Всесвіт, розбираючи це слово, дасть тільки ще більший імпульс до бажання, але не здійснить самої мрії. Ви тільки ще більше будете хотіти, і згоряти від нетерпіння, бажаючи отримати все в реальності.
6
Використовуйте силу афірмації для залучення багатства у своє життя. Позитивні твердження необхідно вимовляти щодня не менше 3 разів. Так ви ще більше підсилите свою грошову програму і настроїтеся підсвідомо на отримання багатства. Афірмації ви можете взяти з будь-якої книги про позитивне мислення, на езотеричних сайтах або придумати самі. Для складання власних тверджень використовуйте всі вище наведені правила.