Як запустити java додаток на ПК. Як запустити jar на комп'ютері.

Хочете запустити на своєму комп'ютері java-гру з мобільного телефону? Але це файл з розширенням * .jar. Він не є виконуваним файлом (програмою) Windows і просто так операційна система його не відчиняє.
Інструкція
1
Встановіть на вашому комп'ютері програму-емулятор мобільного телефону. Це така програма, яка по відношенню до jar-файлу поводиться в точності так само, як мобільний телефон. І jar-файл навіть і не "здогадується", що він виповнюється на ПК. Подібних програм існує багато. Але, правда, поки більшість з них надійно працюють під Windows XP, а під Windows 7, на жаль, не завжди. Але це тимчасово. Програми вдосконалюються, помилки усуваються.
2
Одна з таких програм - Sjboy. Завантажити її можна, наприклад, тут: http://mobilux.info/xf/sjboy_rus.zip. Після розпакування архіву програма готова до роботи, ніякої інсталяції не потрібно. Досвід показує, що більшість програм для мобільних телефонів з її допомогою успішно запускається.
3
Для запуску * .jar файлу треба просто мишкою перетягнути цей файл на іконку програми Sjboy. Такий спосіб працює надійно. А ось при традиційному способі обробки - спочатку запустити програму, а потім через меню "файл" відкривати * .jar файл, - бувають збої.
4
Але універсальних емуляторів в даний час немає. Якщо якась * .jar програма вперто не хоче нормально запускатися в якомусь емуляторі, а вам без неї ніяк не обійтися, то спробуйте підібрати для неї інший. Ось ще приклади подібного софта: - KEmulator Lite - Руську версіz програми - http://ifolder.ru/12037809- Minisoyo - http://forum.allnokia.ru/download.php?id=267372- MidpX Emulator - http://forum.allnokia.ru/download.php?id=267373- MicroEmulator - http://www.forum.allnokia.ru/viewtopic.php?p=1147757#1147757
5
При виборі емулятора враховуйте ще наступне: деякі емулятори працюють не з jar-файлами, а з jad-файлами. В них немає програми, а тільки інформація про те, звідки програму скачати і як з нею працювати. Це незручно в порівнянні з роботою безпосередньо з jar-файлами. Якщо у вас на комп'ютері вже є готовий java-файл, то доведеться його спочатку перетворювати в jad-файл за допомогою якої-небудь спеціальної програми, наприклад, JADGenerator.