Як закрити подряпини на меблях.

Найчастіше виникають проблеми щодо експлуатації меблів - відколи й подряпини, які можуть утворитися при ремонті квартири і переїзд. Зовнішній вигляд меблів одразу втрачає свій первісний вигляд і починає виглядати старою. Але запобігти таким наслідкам практично неможливо, а ось закласти подряпини цілком.
Вам знадобиться
  • - М'який віск для меблів,
  • - жорсткий віск для меблів,
  • - штрих меблевий,
  • - повстяна ганчірочка,
  • - паяльник або запальничка,
  • - йод.
Інструкція
1
Для того щоб усунути подряпини на меблів з МДФ або ДСП можна скористатися меблевим м'яким воском. Він призначений для закладення подряпин, тріщин, сколів і вм'ятин на ламінованих і дерев'яних поверхнях. А також для забезпечення пошкодженої ділянки вологостійкості. Його можна купити в спеціалізованих магазинах, підібравши потрібну колірну гамму під меблі. Нанесіть віск методом втирання на пошкоджену поверхню, але це якщо подряпина невелика. Якщо ж у вас утворився скол на меблів , візьміть ніж або інший жорсткий предмет, відріжте невеликий шматочок і втирайте в скол. Надлишки видалите шматком пластика, а після цього відполіруйте місце пошкодження чистої повстяної ганчірочкою.
2
Крім м'якого меблевого воску використовують і твердий. Всі відмінність полягає в тому, що він найбільш стійкий до механічного впливу, і наносити його потрібно в розплавленому вигляді. Дістати твердий віск трохи складніше, ніж м'який, колірна гамма менш обширна і коштує він набагато дорожче. Розплавте твердий віск за допомогою звичайної запальнички або паяльника і нанесіть з надлишком на пошкоджене місце. Остудіть його протягом трьох секунд і видаліть надлишки воску. При необхідності зашліфуйте ремонтне місце.
3
У наш час можна купити спеціальний засіб для закладення подряпин на меблів , так званий штрих меблевий. Його все частіше використовують організації, які торгують меблями для усунення подряпин і сколів при збірці і транспортуванні меблів . Збовтайте меблевий штрих перед застосуванням і нанесіть склад в 1-3 шари в залежності від пошкодження меблів . Залиште висихати на 5-10 хвилин і видаліть надлишки вологою ганчірочкою.
4
Йод можна використовувати не тільки в медичних цілях, але і для того, щоб приховати подряпини на меблів . Для цього змочіть ватяну паличку в йоді і наносите на місце подряпини шар за шаром до тих пір, поки колір подряпини