Як оплатити Яндекс.Директ. оплата яндекс директ в ощадбанку.

Контекстної рекламою на Яндексі сьогодні користується величезна кількість веб-майстрів та власників блогів і інтернет-порталів, які хочуть залучити до свого сайту нову аудиторію, домогтися більшої популярності і більшого рейтингу в пошукових системах. Використовувати систему Яндекс.Директ на своєму сайті вигідно і просто, і кожен власник сайту може вибрати для себе зручний метод оплати сервісів Яндекс.Директ.
Інструкція
1
Для рекламодавців система Яндекс.Директ пропонує кілька шляхів, за якими можна оплатити послуги сервісу - наприклад, ви можете перевести платіж електронними грошима через E-Gold, Money Mail на свій гаманець в системі Яндекс.Деньги.
2
Потім, коли кошти надійдуть, відкрийте свій гаманець на Яндекс.Деньгах і виставите в Яндекс.Директе рахунок зі способом оплати через ваш гаманець.
3
Також оплату можна робити через систему платіжних терміналів QIWI. Відкрийте розділ платежів в інтерфейсі Яндекс.Директ, після чого виберіть як способу оплати послуг термінали QIWI. Введіть номер стільникового телефону і суму платежу, який ви вносите, а потім оплатіть рахунок в терміналі, зайшовши в інтерфейс свого особистого рахунку.
4
Якщо у вас є рахунок в інтернет-банку, ви можете оплатити послуги сервісу з його допомогою. В розділі способів оплати виберіть «Готівкою у банку», а потім відкрийте сайт свого банку (Райффайзен Банк, ВТБ24, Альфабанк, та інші) і створіть платіжне доручення на оплату складеної суми по тим реквізитами, які були вказані в квитанції, яку ви отримали, виставляючи рахунок в системі Яндекс.Директ.
5
Крім того, оплачувати Яндекс.Директ можна через SMS-повідомлення, якщо ви є абонентом Білайн, МТС або Мегафон. Оплатити за допомогою повідомлення можна рахунок, сума якого не перевищує 5000 рублів.
6
Якщо потрібно оплатити оголошення на Яндекс.Директ, відкрийте розділ «Мої оголошення» і виберіть опцію «Оплатити». Якщо ви фізична особа, оплату зручно проводити через Ощадбанк, попередньо роздрукувавши квитанцію з потрібною сумою, надану вам системою.
7
Також оплачувати оголошення можна кредитною карткою VISA або MasterCard і всіма описаними вище способами. Якщо ви - юридична особа, сформуйте окремий рахунок для безготівкової оплати, а потім оплатіть його через систему клієнт-банк.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tOXNCcutsMw