Як зробити стіл для настільного тенісу. Як навчитися в пінг понг.

Серед найрізноманітніших спортивних ігор дуже поширеною грою є на стольний теніс - в нього з задоволенням грають і діти, і дорослі, і ця гра відмінно розвиває фізичні параметри, не кажучи вже про те, що вона приносить гравцям масу задоволення і позитивних емоцій. Зазвичай для того щоб пограти в на стольний теніс люди орендують столи на кортах або в спортивних клубах, але якщо ви створите тенісний стіл самостійно, ви зможете грати в на стольний теніс у будь час.
Інструкція
1
Вам буде потрібно два аркуші шліфованої високоякісної фанери стандартного розміру товщиною 15-20 мм. Така товщина забезпечить достатню жорсткість столу. Розміри стандартного столу мають становити 274х152,5 см. Крім двох листів фанери, заготуйте чотири дошки товщиною близько 25 мм і два бруска 50х50 мм триметрової довжини. Розміщуватися готовий стіл повинен в приміщенні розміром не менше, ніж 5х8 метрів з рівним і міцним підлогою, по якому гравці зможуть вільно пересуватися. Висота стола від підлоги до стільниці повинна складати 76 см.
2
Для початку виготовте раму для столу з перекладиною посередині розміром 220х120 см, а потім закріпіть на кутах рами ніжки стола, використовуючи столярний клей і саморізи. Ніжки повинні бути однаковими і строго перпендикулярними до рами столу, щоб він згодом не хитався і не хитався.
3
Покрийте раму столу антисептичної просоченням по дереву. На раму встановіть два листа фанери - безпосередньо стільницю майбутнього тенісного столу. Ображати листи по одній стороні до 137 см, а потім закріпіть на нижній частині фанерних листів гачки, за допомогою яких вони будуть з'єднуватися в середині.
4
Також листи можна з'єднати за допомогою дерев'яних шкантів, вставлених в просвердлені в торцях отвори. Прикрутите стільницю до рами саморізами, а знизу зміцните конструкцію металевими меблевими куточками.
5
Ретельно зашліфуйте поверхню столу, відполіруйте її дрібним наждачним папером, пропилесосьте і просочіть антисептиком. Після двох перших шарів антисептика поверхню столу відшліфуйте, а потім нанесіть ще два-три шари.
6
Домагайтеся максимально рівною і гладкою поверхні стола, щоб гра за ним була вдалою і приємною. Сітку для корту придбайте окремо в спортивному магазині і закріпіть її струбцинами посередині столу на стику листів фанери так, щоб верхній край сітки розташовувався на висоті 152,5 мм.
На стольний теніс - гра захоплююча і захоплююча. Але якщо ви вирішите провести навіть невеликий внутрісімейний дачний турнір, вам знадобиться дороге устаткування - тенісний стіл. Втім, купувати такий стіл зовсім необов'язково; при бажанні можна змайструвати його з простих підручних матеріалів.
Вам знадобиться
 • - два листа фанери;
 • - стругані дошки;
 • - дерев'яні бруски;
 • - цвяхи;
 • - саморізи;
 • - шуруповерт;
 • - молоток;
 • - ножівка;
 • - будівельний рівень;
 • - рулетка ;
 • - наждачний папір;
 • - антисептик;
 • - лак.
Інструкція
1
Підготуйте необхідні матеріали та інструменти. Вам знадобиться два аркуші фанери товщиною 20 мм, з яких буде виконаний корт (стільниця). Не обійтися без добре заструганих дощок товщиною 30 мм. Для виготовлення стійок використовуйте будівельний брус перерізом 70х100 мм. Запасіться також інструментом для роботи по дереву і кріпильними елементами (цвяхами, саморізами).
2
Виготовте підставки для майбутнього столу. Зручно змайструвати їх, взявши в якості прототипу будівельні козли. Їх знадобиться двоє. З дерев'яних брусків виготовте по чотири ніжки козлів. При цьому витримуйте висоту, яку повинен мати тенісний стіл (760 мм). У верхній частині між ніжками козлів помістіть горизонтальний брус. Ніжки стійки скріпіть між собою перекладинами. Для більшої стійкості прокладете брусок також і між цими перекладинами. Всі елементи конструкції надійно скріпіть між собою саморізами і цвяхами. Основна вимога до стійок - бути гранично стійкими і не хитатися.
3
Приготуйте корт. Акуратно випиляєте з фанерних листів дві половинки столу. Розмір стандартного тенісного столу в зборі становить 2740х1525 мм. Тому довжина кожної половинки стільниці повинна скласти 1370 мм. Випилюючи заготовки, дійте ножівкою обережно, щоб не утворювалися задираки і відколи матеріалу.
4
Підберіть рівне чисте місце, на якому буде встановлено стіл. Навколо столу повинен бути вільний простір, щоб не утрудняти рухів при грі. Приблизний розмір ігрового майданчика становить 5 на 7 м.
5
Встановіть козли-стійки, щоб вони розташовувалися на одному рівні і строго горизонтально. Відстань між стійками повинно бути таким, щоб на кожну з них спирався центр листа стільниці.
6
По краях стійок укладіть дві дошки по довжині стільниці і прикрутіть їх до козлам саморізами. На це підстава укладіть листи фанери, зістикуйте їх і прикрутіть до дощок.
7
Стільницю гарненько відшліфуйте наждачним папером і покрийте антисептиком. Потім покрийте поверхню фарбою і лаком. Тепер залишилося підготувати сітку, тенісні м'ячики, пару ракеток і в ході чесного поєдинку визначити, хто стане чемпіоном на новенькому корті.