Як навчитися набирати текст.

Навичка згубленою друку в наш час дуже актуальний - більшість сучасних сфер діяльності задіють в роботі комп'ютери, і співробітники фірм, які не вміють швидко друкувати, серйозно уповільнюють робочий процес. Крім того, навіть в домашніх умовах вам допоможе навик швидкого набору тексту , так як ви будете витрачати набагато менше часу, спілкуючись з людьми в інтернеті, набираючи листи та повідомлення.
Інструкція
1
Спочатку швидка печатка може здатися вам недосяжною метою, але насправді навчитися друкувати з високою швидкістю може кожна людина, напрацювавши техніку послідовними тренуваннями.
2
Для початку запам'ятайте розташування клавіш на клавіатурі. Розглядайте один ряд клавіатури протягом десяти секунд, а потім, не дивлячись, відтворюйте його на папері. Починайте з верхнього ряду і поступово рухайтеся до нижнього ряду.
3
Спробуйте напам'ять вимовити послідовність всіх клавіш в кожному ряду зліва направо і справа наліво. Це допоможе більш оперативно орієнтуватися на клавіатурі під час друку.
4
Створіть новий текстовий документ і надрукуйте послідовно всі літери російського алфавіту, а потім цифри. При друку можете дивитися на клавіатуру - на даному етапі найважливіше навчитися швидко визначати місце розташування клавіш, не витрачаючи часу на їх пошуки.
5
Набирайте алфавіт кілька разів поспіль - після декількох спроб ви почнете помічати, що печатка йде більш впевнено.
6
Намагайтеся прискорюватися, друкуючи алфавіт або будь-який простий текст, але при цьому уникати помилок - стежте за тим, щоб не промахуватися повз клавіш. Не поспішайте, набирайте текст спокійно.
7
Для прискорення навчання використовуйте спеціальні комп'ютерні програми - наприклад, «Соло на клавіатурі». Завдяки таким програмам, ви досить швидко зможете освоїти десятипальцевий друк, а незабаром навчитеся друкувати, чи не дивлячись на клавіатуру, у досить швидкому темпі.
8
Тренуйтеся в програмі по набору тексту регулярно, і ви зможете швидко друкувати без помилок навіть найскладніші тексти.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=L8oRFXF19zo
В комунікації сучасних людей все пов'язано з інформаційними комп'ютерними технологіями. Електронне листування або подача документів стає зручніше для людей різного віку. Тому виникає необхідність навчитися основам друку на комп'ютері.
Інструкція
1
На комп'ютері з встановленою операційною системою Windows є кілька документів, що дозволяють створювати друковані тексти. Найпростіший з них - текстовий документ «Блокнот». Ви можете скористатися ним, відкривши його через меню «Пуск», папку «Стандартні». «Блокнот» максимально зручний у використанні, якщо ви просто хочете навчитися набирати текст на комп'ютерній клавіатурі. Подивіться на клавіатуру. Зверніть увагу, що вона багатофункціональна: при перемиканні розкладки клавіатури на «Мовний панелі» ви можете використовувати літери російського і англійського алфавіту. Над буквеної клавіатурою знаходиться панель з цифрами і знаками пунктуації. Кнопки «Bakspaсe» і «Delete» служать для видалення тексту.
2
Вивчивши розташування функціональних клавіш, приступайте до набору тексту. Зверніть увагу, що літери російського алфавіту нанесені на правий нижній кут клавіші. Зазвичай вони виділені яскравим кольором. Намагайтеся відразу друкувати всіма пальцями, навіть якщо ви насилу знаходите потрібні літери. Згодом швидкість друку збільшиться, і ви зможете набирати текст «наосліп».
3
Якщо вам потрібно використовувати цифри, просто натискайте на відповідні клавіші на панелі цифр. У разі необхідності набору знаків пунктуації або нетекстових знаків, утримуйте клавішу "Shift", одночасно натискаючи на необхідний символ. Використовуйте «Shift» і в тому випадку, якщо вам потрібно надрукувати велику літеру. Зверніть увагу, що в «Блокноті» ви можете редагувати надрукований текст, але поміняти шрифт або виділити його кольором буде неможливо.
4
Якщо вам потрібно міняти стиль і розмір шрифту, додавати різні символи, яких немає на клавіатурі, якщо вам необхідна перевірка орфографії, використовуйте програми WordPad і Word. Друкований текст вводиться в них таким же чином, як і в «Блокноті». Додаткові функції можна застосувати, натиснувши на певні кнопки «Контекстного пеню»: їх можна знайти над «друкованим листом».
5
Завершивши роботу, збережіть надрукований текст. Для цього у верхній панелі відкрийте вкладку «Файл» і виберіть команду «Зберегти».