Як запустити програму автоматично. Як додати файл в автозавантаження.

В операційній системі Windows присутній дуже зручна функція автоматичного запуску програм при завантаженні. Автозапуск потрібних програм заощадить багато часу і не дозволить забути завантажити ту чи іншу програму . Включити автозапуск можна кількома способами.
Інструкція
1
Для того, щоб сформувати список призначених для автоматичного завантаження програм в операційній системі Windows існує спеціальна папка під назвою "Автозавантаження". Дана папка є стандартною, вона створюється при установці системи і розташовується за адресою C: Documents and SettingsusernameГлавное менюПрограммиАвтозагрузка. Для того, щоб програма завантажувалася автоматично, просто вставте її ярлик до папки. Видалення ярлика означатиме скасування автозавантаження даної програми.
2
Автоматичний запуск деяких програм можна налаштувати їх власними коштами, причому багато програм за замовчуванням включають режим автозавантаження при старті операційної системи. Для того, щоб примусово включити автозавантаження програми, зайдіть в її налаштування. Як правило, команда запуску програми разом з операційною системою розташовується у вкладці налаштувань під назвою "Загальні". Включити автоматичне завантаження програми можна встановивши галочку напроти відповідного рядка. Після цього застосуйте і збережіть зроблені зміни.
3
Для просунутих користувачів. Автозапуск тієї чи іншої програми можна включити за допомогою редагування реєстру стандартними засобами Windows. Для цього зайдіть в меню "Пуск" і натисніть у ньому кнопку "Виконати". В поле для введення тексту напишіть "regedit". Відкриється редактор реєстру Windows. У редакторі реєстру перейдіть в розділ [HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionRun] і додайте в нього ключ з адресою виконуваного файлу програми, для якої потрібно налаштувати автозапуск. Наприклад, для того, щоб програма "Блокнот" завантажувалася автоматично в даному розділі необхідно прописати код "NOTEPAD.EXE"="C: WINDOWSSystem32otepad.exe".