Як замінити голку в машинці.

Неправильно встановлена голка в швейної машинці може привести до несправного ходу машинки, пропуску стібків, розриву нитки, а також голка може просто зламатися. Щоб цього не допустити, дотримуйте нескладні правила при заміні голки.
Інструкція
1
В магазинах товарів для шиття і рукоділля продаються стандартні голки для побутових швейних машин, які підійдуть для будь-якої моделі. Однак при виборі голки керуйтеся типом тканини, з якої ви збираєтеся працювати. Від тканини залежить товщина необхідної вам голки і спосіб її заточки.
2
Існують різні моделі швейних машин, і спосіб установки голки може розрізнятися в залежності від марки та моделі машини. При заміні голки (хорошою, погнутою або зламаною) зверніть увагу на те, в який бік повернута плоска сторона на верхній частині голки (лиска). В деяких моделях голку вставляють плоскою стороною від себе, в інших плоска сторона повинна дивитися вліво (наприклад, «Подольск»). Нитку в голку завжди вставляють з протилежного боку - там, де знаходиться довгий жолобок голки. Тобто, якщо плоска сторона направлена від вас, вставляйте нитку від себе, якщо ж вона дивиться наліво - вставляйте нитку справа наліво.
3
Маховим колесом встановіть голку в саме верхнє положення.
4
Відкрутіть або послабте гвинт, притримує голку в пристрої машини. Акуратно вийміть голку або її зламану частину.
5
Вставте нову голку до упору вгору, дотримуючись напрям плоскої сторони голки. Якщо у вас немає інструкції і ви не помітили, якою стороною стояла попередня голка, подивіться на останній нітенаправітель. З того ж боку, де він розташовується, повинен бути довгий жолобок голки, і, відповідно, лиска повинна дивитися в протилежну сторону.
6
Закрутіть гвинт до упору.
Корисна порада
Міняйте голку в міру необхідності. Чи не працюйте тонкими голками (№80-90) з товстими тканинами і навпаки (голки №100 не підходять для тонких і делікатних тканин). Використовуйте різні голки для різних видів тканини - для трикотажу, джинсової тканини, шовку голки будуть різнитися. Чи не працюйте з тупим або погнутою голкою.