Як скинути фото поштою. Як скинути фотки через пошту.

Якщо вам терміново знадобилося показати забавне фото знайомим, абсолютно необов'язково викладати цю фото графию в альбом в соціальній мережі, де її, звичайно, побачать друзі а, заодно , і всі, хто заглядає на вашу сторінку. Ви можете відправити фото по електронній пошті.
Вам знадобиться
  • - Поштова програма Microsoft Outlook;
  • - фотографія.
Інструкція
1
Запустіть поштову програму. Створіть нове повідомлення за допомогою команди «Створити» з меню «Файл». У списку виберіть пункт «Повідомлення». Можете просто натиснути клавіші Ctrl + N. Якщо одержувач фото графії вже є в списку ваших контактів Outlook, клацніть по вкладці «Контакти», виберіть у списку потрібний контакт, клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню опцію «Створити повідомлення контакту».
2
Оформіть повідомлення. У вікні повідомлення напишіть адресу електронної пошти одержувача в полі «Кому», якщо ви створювали повідомлення через меню «Файл» .В полі «Тема» позначте тему повідомлення. Бажано зробіть це так, щоб одержувач зрозумів по темі, що він отримав. Може статися так, що адресат, якому ви відправляєте фото графию, отримує велику кількість повідомлень електронної пошти і не відразу перегляне повідомлення без теми. Напишіть хоча б мінімальний пояснювальний текст. Адресат може і не пам'ятати вашу електронну адресу, так що не змушуйте людини гадати, від кого він отримав листа з вкладеним файлом.
3
Прикріпіть до повідомлення фото графию, яку хочете відправити. Для цього натисніть на кнопку у вигляді скріпки, яка знаходиться під головним меню. У вікні, виберіть фото та натисніть на кнопку «Вставити». Можете скористатися командою «Файл» з меню «Вставка».
4
Клацніть по кнопці «Відправити», щоб відправити повідомлення з фото . Справу зроблено, ваша фото графия полетіла до одержувача.
Корисна порада
Заздалегідь переконайтеся, що у одержувача вашого фото немає обмежень на вхідний трафік. Якщо немає ніякої можливості дізнатися такі подробиці, то, на всякий випадок, зменшіть розмір відправляється файлу. Для цього відкрийте папку з фото, яке ви хочете відправити. Клацніть по фото правою кнопкою миші і виберіть у контекстному меню опцію «Відкрити за допомогою». У списку програм виберіть будь-який графічний редактор. Зменшіть розмір зображення з його допомогою, і сміливо відправляйте. Якщо одержувач забажає подивитися на фото в повному розмірі, він знайде спосіб вам про це повідомити.