Як покласти плитку на підлогу в туалеті. Як різати плитку під унітаз.

В якості на польного покриття у ванних і туалетних кімнатах, найчастіше, використовують підлогову керамічну плитку. Це цілком зрозуміло - підлога в цих приміщеннях повинен бути стійкий до впливів води, пари та миючих засобів. Він не повинен ковзати і повинен легко митися. Підлогове покриття з керамічної плитки повністю відповідає всім цим вимогам. До того ж, керамічна плитка досить просто монтується і укласти її цілком можливо власними силами.
Вам знадобиться
  • - склоріз,
  • - рулетка,
  • - олівець,
  • - молоток,
  • - скребок,
  • - рівень,
  • - скребок з гумовою накладкою,
  • - зубчастий шпатель,
  • - плиткоріз або «болгарка»
Інструкція
1
Підготуйте полпліткі укладається на гладку рівну і суху поверхню. Якщо в бетонній підлозі є вибоїни і нерівності - перед укладанням плитки їх необхідно закрити. Для цього можна використовувати спеціальний розчин, вирівнюючий рівень поверхонь. Якщо ваш стать не має гідроізоляційну прошарок - необхідно її покласти.
2
Зніміть одвірки і плінтуса.
3
Продумайте розташування пліткіОт середини, спершу, довгою, а потім і короткою стін проведіть лінії під кутом в 90 градусів. Розкладіть плитку на підлозі, орієнтуючись на проведені лінії. Постарайтеся знайти краще розташування плиток. Уникайте розташування, при якому плитку доведеться обрізати з усіх боків.
4
Почніть викладати плитку Викладати плитку необхідно з центр приміщення, на перетині зроблених раніше розміток. Нанесіть клей, за допомогою зубчастого шпателя, на один квадратний метр підлоги. Візьміть першу плитку і міцно притисніть її до підлоги. Орієнтуюся на зроблену розмітку, укладіть плитку на всю поверхню, покриту клеєм. Розділяйте плитки за допомогою спеціальних пластмасових «хрестиків». Викладіть плитку спочатку в одній половині приміщення і тільки потім переходите до іншої. У процесі роботи, вивіряти плитки будівельним рівнем. При необхідності, вирівняйте плитки шляхом додавання клейкої основи.
5
Для заповнення простору, що залишилося, скористайтеся плиткорезом або спеціальної пилкою для плитки. Переконайтеся, що ви врахували відстань, необхідну для грунтовки. Для того, щоб відрізати плитку по прямій, використовуйте плиткоріз, попередньо виставивши на ньому потрібні розміри. Геометричні розрізи можна виконати за допомогою «болгарки». Також для підгону плитки навколо нижніх виступів унітазу, водопровідних труб і інших перешкод можна використовувати «кусачки». Готові розрізи рекомендується відшліфувати диском з алмазним напиленням
6
Покрийте поверхню плитки спеціальною ґрунтовкою.
7
Приготуйте «затірку» і акуратно нанесіть її в щілини між плитками, за допомогою скребка. Переконайтеся, що розчин є в кожній щілини.
8
Витріть надлишки «затирання» вологою губкою. Потім, відполіруйте плитку сухою, м'якою ганчіркою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=l6hx5hNdxQU
Зверніть увагу
Для укладання плитки на підлогу в туалеті необхідно використовувати спеціальну, підлогову плитку категорії PEI-II або PEI-III.Еті категорії плитки спеціально призначені для використання у ванних і туалетних кімнатах. Вони володіють маленьким коефіцієнтом ковзання, а також підвищену вологостійкість і міцністю.