Як склити лоджію. засклити лоджію картинки.

Існує декілька видів скління лоджії. Найпростіший і бюджетний - це засклення дерев'яними рамами з одинарним склом. Якщо ви хочете приглушити вуличний шум, позбутися від пилу і захистити лоджію від дощу і снігу - «холодне» скління лоджії прекрасно впорається з цими завданнями. До того ж, для цього виду скління зовсім не обов'язково викликати майстрів-професіоналів.
Вам знадобиться
  • - дошки, товщиною 40 мм,
  • - електролобзик або циркулярна пила,
  • - електрорубанок,
  • - клей,
  • - молоток,
  • - нагель,
  • - викрутка
Інструкція
1
Виміряйте розміри прорізу, який необхідно засклити. Вичертите його контур і розбийте його на секції. Рекомендована ширина рами - не більше 70 см. Визначте, які з секцій будуть відкриватися, а які будуть жорстко закріплені на каркасі.
2
Змонтуйте каркас і відрегулюйте його за допомогою рівня і схилу. Прикріпіть каркас до парапету, стелі та стін.
3
Розпиляєте, за допомогою електролобзика або циркулярної пилки, дошки і наріжте з них бруски.
4
Виготовте рейки, товщиною 10-12 мм. Промажьте їх клеєм ПВХ і набийте на бруски рам, як накладок. Ретельно обробіть рубанком.
5
Зберіть рами в шип, за допомогою клею. Зафіксуйте, додатково, кутове з'єднання нагелем. Для цього, забийте нагель з клеєм в отвір.
6
Подгоните рами під розміри отвору. Для більшої жорсткості, прикріпіть на кути рами накладні куточки, за допомогою шурупів.
7
Прикріпіть раму, знизу і зверху, до каркаса шурупами з діаметром не менше 4 мм.
8
Навісьте рухливі (відкриваються) секції на нерухому раму за допомогою шурупів і роз'ємних петель.
9
Поставте «нащельники» в місці стику стулок, для усунення щілин.
10
Забезпечите кожну відкривається раму двома шпінгалетами, у верхній і нижній частині.
11
Перед установкою рами необхідно зашпаклювати, обробити шкіркою і покрити фарбою.
12
Встановіть скла в нерухомі рами. Прикріпіть скла за допомогою штапика і дрібних цвяхів. Слід пам'ятати, що між торцем скла і рамою необхідно залишати зазор в 2-3 мм. Ущільнення цього зазору здійснюється за допомогою віконної замазки.
13
Закрийте щілини за допомогою спеціальної монтажної піни. Така піна, після нанесення, збільшується в об'ємі, заповнюючи собою всі порожнечі і щільно перекриває щілини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nTGmCPHAwsg
Зверніть увагу
Для безпеки, рами повинні відкриватися всередину лоджії.
Корисна порада
Для зменшення площі вставляються стекол, забезпечите раму поперечними зв'язками-царгами. Скло меншої площі легше встановлювати і міняти, воно набагато міцніше і дешевле.Прі склінні великих прольотів рекомендується робити стаціонарні (що не відкриваються) секції в великогабаритних рамах, а до них кріпити відкриваються секції.